Онлайн
Зірки

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Павло Зібров показав свою маленьку Швейцарію

Співак Павло Зібров провів екскурсію журналістам каналу «Україна» по своєму заміському маєтку.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:46, 14 вересня 2021

Співак Павло Зібров у програмі «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, розповів, які подарунки дарують йому знамениті друзі.

Співак Павло Зібров провів екскурсію журналістам каналу «Україна» своїм заміським маєтком. Перша фішка подвір’я Павла Зіброва – зіркова алея гортензій.

«У нас є квіти від Білоножків, потім кущі Алли Кудлай, Юрія Рибчинського, Петра Маги. Моя дружина Марина відповідає за ці кущі. Ділянку, де троянди у нас, ми називаємо Швейцарією. А мої «володіння» за воротами, за чорним ходом. Я називаю то село. Там ставок, черепаха в мене живе, там дикі качки, ужі, їжаки, білки, живності. Там город і садок», - розповів співак.

Просто посеред двору співака – фонтан, який привезли з Італії.

«Маринка його побачила. Ми були в Італії, відпочивали і завантажили це на машину, їхали наші українці і приїхали сюди. Йому вже 18 років. З підсвіткою, коли темно, грає вода», - каже зірка.

На території ще город, озеро й баня, дорогою на який можна скуштувати свіжих ягід.

«Малинку висадив, виноградик, вже є перші плоди. Вчора зібрав відро аґрусу. Є у нас няня наша колишня, вона робить варення з аґрусу. Іще в мене дуже багато лохини. Я хочу показати ще яблуню. Яблучка навіть всередині червоні. Унікальний сорт. Вона привезена з Португалії, з Іспанії. Грушка медова. Просто тане все. Я, коли їду кудись в гості – на радіо чи на зустріч, я беру з собою грушок пару кг», - розповів Павло Зібров на каналі «Україна».

Ще одна гордість співака – озеро.

«Є берези, я їх посадив 15 років тому, вже 40 літрів соку взяли, зробив квас, і сік. Для себе, для друзів. У нас черепашки живуть, ужі, видра є, ми її Валера назвали», - говорить артист.

За озером лазня й більярд – там і народжуються хіти зірки.

«Гості бувають, з якими ми пишем. Юра Рибчинський чи Петя Мага. Ми приїжджаємо попрацювати, написати пісню чи на замовлення якусь музику, трек до вистави. То це цілий процес. Сходили в баньку, пограли в більярд, спортом позаймалися активним. Нас тут не чіпають наші жінки, тому що ми займаємся медитацією», - розповів Зібров.

А ще одна з медитацій Павла Миколайовича – городні справи. Городу – 4 сотки, на яких вмістилося все: і огірки, помідори, кабачки з капустою.

«Марина сюди не ходить, я сюди не пускаю. Я ж з села Червоного. Мене мама привчила з дитинства, що треба на городі попорати, все зробити. У мене є сторож Гена, мені допомагає. Іноді він сюди заходить, вибирає», - розповів співак.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь