Онлайн
Зірки

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Коляденко розповів про коштовний фетиш Білик

Дмитро Коляденко має чимало історій, пов'язаних з його давньою подругою Іриною Білик. Одна з таких стосується їх поїздки до Великої Британії.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:12, 8 жовтня 2021

Хореограф та співак Дмитро Коляденко розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, як сходив на шопінг із співачкою Іриною Білик.

Дмитро Коляденко має чимало історій, пов’язаних із його давньою подругою Іриною Білик. Одна з таких стосується їхньої поїздки до Великобританії.

«Взуття багато у Ірини Білик. У моїй бойової подруги його, напевно, тисяча пар. Тому що в кожній країні світу ми купували взуття. І я пам'ятаю у Лондоні ми навіть купили в найдорожчому магазині «Harrods» їй 5 пар чобіт. Вона не могла обрати. Я кажу: «Ірино, давай купимо все». І ми купили. У кожній країні, в кожному місті, навіть в Україні на гастролях після концертів ми заходимо в найкращі магазини, і Іра там купує взуття. У неї такий фетиш», - поділився з журналістами каналу «Україна» Дмитро Коляденко.

Сам Коляденко зізнається, він теж обожнює взуття, але його колекція значно менша ніж у Білик.

До речі, світська левиця Світлана Вольнова бере не кількістю, а якістю взуття. Вона вважає, що є у її гардеробі пари взуття, які слугують їй талісманом.

«Є щасливі і нещасливі. У мене є срібні Бріоні, у них дуже високі підбори. Це, напевно, найулюбленіші і щасливі, я весь час у них ходжу на побачення», - говорить Вольнова на телеканалі «Україна».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь