Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ексклюзив: дружина Володимира Остапчука про справжню причину розлучення, численні зради чоловіка та опіку над спільними дітьми

Олена Войченко побувал в гостях у ведучої "Зірковому шляху".

14:15, 29 січня 2020

Вони були разом 10 років! Успішний телеведучий Володимир Остапчук та його красуня-дружина й матір двох дітей Олена Войченко, якій він завжди дякував за підтримку та опору. Саме тому, новина про їхнє розлучення, вразила усіх, мов грім серед ясного неба. Кілька місяців Володимир категорично відмовлявся коментувати подробиці розставання із дружиною. Олена прийшла в гості до «Зіркового шляху», щоб розповісти свою версію подій.

На початковому етапі кар'єри саме Олена Войченко була підтримкою Володимира і саме її піклування та допомога допомогли стати телеведучому тим, ким він є зараз. Хоча зараз він це не дуже цінує:

«Я кожного разу казала, що ти такий, який є. Ти хочеш рости, розвиватися, це головне. І просто не опускай руки, йди далі, ти найкращий. Я купувала абонемент і просто ходила з ним до спортзалу. На початковому етапі. Згодом він вже і сам займався цим. А спочатку він не дуже любив спорт. Перший абонемент в зал купила я і всі ці речі сплановувала я. Зараз Вова був готовий би вам видряпати очі за ці слова. Тому що зараз Вова робить все, щоб сказати, що я ніяким чином не вплинула ні на що в його житті».

Олена не лише підтримувала та мотивувала чоловіка, але й закривала усі побутові питання їхньої молодої родини. Жінка прибирала, куховарила, виховувала їхнього первістка – доньку Емілію. А коли Володимир зневірився зробити успішну кар’єру в Україні та закомандував емігрувати до Канади, Олена знову підтримала чоловіка. Обоє вступили там у ВИШ та почали готуватися до переїзду. Проте саме в цей період Остапчукові зробили чи не найкрутішу пропозицію – стати ведучим Євробачення 2017. Чоловік поринув у підготовку, а Олена знову прикривала всі тили. 

Читай також
«Життя дане лише раз»: Володимир Остапчук попросив шанувальників не просити у нього порад про розлучення

«Життя дане лише раз»: Володимир Остапчук попросив шанувальників не просити у нього порад про розлучення

Телеведучий Володимир Остапчук розлучається з дружиною після 12 років шлюбу

Телеведучий Володимир Остапчук розлучається з дружиною після 12 років шлюбу

Доки всі говорили про стрімкий зліт кар’єри Володимира Остапчука, а сам він у колі родини посміхався усім із глянцевих журналів, насправді вони з дружиною переживали кризу стосунків. За словами Олени, після «Євробачення 2017» Остапчук пішов з родини до…іншої жінки!

«Людина мені сказала: я хочу змінити своє життя кардинально повністю, піти до іншої людини. Але потім минуло буквально 2 тижні і він перехотів. Нова жінка набридла. І це не хочу, і це не хочу... І в якийсь момент він напевно таки зрозумів, що хоче таки родину. На цьому етапі я сказала – я допускаю, що людина може помилятися».

Про те, що Володимир зрадив дружині не знали навіть найрідніші. Олена пробачила чоловіка. А невдовзі дізналася, що вагітна вдруге. Здавалося, народження сина Евана мало би остаточно примирити пару. Натомість, все знову йшло шкереберть. Незабаром Олена дізналась про численні зради чоловіка.

«Був момент, коли він залишив мені свій телефон, і в галереї я помітила скажемо так, результати його спілкування з жінками. Які були можливо одноразові, багаторазові, постійні. Тобто були ситуації, я дізналась про це постфактум. Що звісно просто мене шокувало».

Читай також
Нумеролог розповіла, коли одружиться Володимир Остапчук

Нумеролог розповіла, коли одружиться Володимир Остапчук

Найгірше в таких ситуаціях, що від цього страждають діти:

«Володимир зовсім випав з життя. І школу обрала дитині я. на 1 вересня він взагалі не з’явився. Він не знає, яким чином що там відбувається».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь