Онлайн
Зірки

Ексклюзив: Дмитро Дікусар зізнався, чи розвінчався з Оленою Шоптенко

Зі своїми обома колишніми дружинами Іриною Білик та Оленою Шоптенко танцівник у добрих стосунках, а секрет цього у людяності.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:17, 24 грудня 2021

Танцівник Дмитро Дікусар розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», які у нього стосунки з колишніми дружинами.

Дмитро Дікусар  та Олена Шоптенко розлучилася кілька років тому, але пара і досі не розвінчалася.

«Ми мали таку розмову з Оленкою, що треба це зробити. І якось ми вирішили знайти ці документи і щось порішати. Зійшлися на тому, що звісно щось порішаємо, але ніхто не кидається, бо дуже багато речей перед Новим Роком, які маєм зробити. І, мабуть, залишим розвінчування на наступний рік», - поділився із журналістами каналу «Україна» танцівник.

Зі своїми обома колишніми дружинами Іриною Білик та Оленою Шоптенко танцівник у гарних стосунках, а секрет цього у людяності.

«Це справжні люди, я їх дуже поважаю, дуже люблю. Останній сезон у проекті, де я працював, Оленка дуже мені допомагала. І я дуже ціную цю допомогу. Від серця я бачу, що вона робила все, що може, щоб полегшити мою роботу і зробити для мене щось краще. Так як і Іра, і Олена вони обидві дуже розумні жінки, дуже легко було встановити такий зв'язок. Немає бажання витрачати енергію на суперечки, тим більше з людьми, які були для мене так близькі колись. Я кохав цих жінок. Тому не бачу сенсу в цих суперечках», -розповів Дмитро Дікусар.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь