Онлайн
Зірки

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Alyona Alyona розповіла, як познайомилася із батьками коханого

Серце реперки вже півроку як зайнято. Виконавиця навіть опублікувала пост в своєму Інстаграм, в якому зазначила, що збирається жити з коханим під одним дахом.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:51, 6 вересня 2021

Реперка Alyona Alyona розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, коли переїде жити до свого коханого.

Серце реперки Alyona Alyona вже пів року як зайняте. Виконавиця навіть опублікувала пост у своєму Інстаграмі, в якому зазначила, що збирається жити з коханим під одним дахом.

«На початку вересня це буде. Для мене це настільки цікаво, це перший такий досвід, що буквально з початку наших стосунків він своє називав нашим. От «ти до мене йдеш» - не до мене, до нас. Це твоє. Якісь приходили друзі до нього, я була в нього, він казав: «Так, це тут хазяйка, в неї питайте, де шо лежить». Він, можливо, саме цим мене так притягнув до себе. Що він настільки довіряє і дозволяє мені все робити, що я хочу. І найголовніше, він мене приймає такою як я є. А тепер мені вже хочеться для нього змінюватися, щось робити», - поділилася із журналістами каналу «Україна» зірка.

Реперка тільки «Зірковому шляху» зізналася, що зі своїми батьками вони один одного  також уже познайомили.

«Я з його батьками познайомилась, напевно, ще в 1-й місяць стосунків. Так вийшло, що відбувався ремонт в його житлі, і вони приїхали допомагати. І там була я, і все. Я навіть їздила нещодавно писати музику в Запоріжжя, і жила в його батьків. Нормально. Якось ми так зійшлися, все так добре», - розповіла Alyona Alyona.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь