Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

DZIDZIO зізнався, чи змінила війна його оточення

Михайло Хома зізнався, найбільше його життям та долею України переймається його мама, яка зараз живе у Португалії.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:14, 19 травня 2022

Лідер гурту «DZIDZIO» в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів, кому найчастіше дзвонить під час війни.

Михайло Хома зізнався, найбільше його життям та долею України переймається його мама, яка зараз живе у Португалії.

«Мамі за кордоном все виглядає страшнішим, кольоровішим та цікавішим. Я тут, вона там. Я дзвоню родичам, своїй команді. Кожен на своєму місці допомагає, чим може. Багато чого змінилося, навіть всередині мене та мого оточення. Видно хто є хто насправді, а ще багато проясниться. Хто міг, виїхав закордон, багато історій невдячних, болить. Мама говорить: «Давай займатися гуманітарною допомогою. Щоб вантаж швидше з Заходу України потрапляв на передову». Але я кажу, що не до кінця розумію цієї системи. Багато людей будуть висловлювати претензії один до одного, особливо претензії виставляють ті, хто нічого не робить. Бо вони мають страх і претензію до себе. А властивість людей така, що, коли, хто має претензії до себе – перекидає їх на когось. Хотів би, щоби люди не сварилися, а розуміли, що це робиться це від страху та переживань. Все поміняється: почерк, штрихи. Як правильно і про що говорити», - сказав лідер гурту «DZIDZIO» журналістам каналу «Україна».

За словами артиста, батько з дитинства прищеплював йому патріотизм, тож мови про кар’єру у Росії ніколи не було.

«Я завжди був проукраїнський, всі знали, що зі мною на дурні теми не говорити. Про мову, в який бік розвиватися, чи їздити «туди». Я «туди» ніколи не їздив. У мне ніколи не було в голові, щоб мати бізнес і на другому плані моя національність, це у мене з дитинства. Тому й оточення у мене відповідне», - розповів Хома журналістам каналу «Україна».

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь