Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Багатьом доведеться змінити репертуар: DZIDZIO розповів, що чекає на українських артистів після перемоги

Михайло Хома поділився, що зараз, як і більшість українців, залишився без заробітків, але не опускає руки та підтримуватиме тих, кому це необхідно.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:50, 27 травня 2022

Лідер гурту «DZIDZIO» Михайло Хома в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів про зміни у творчості після війни.

Михайло Хома поділився, що зараз, як і більшість українців, залишився без заробітків, але не опускає руки і підтримувати тих, кому це необхідно.

«Ми пережили пандемію, це було важко треба було платити оренду, зарплатню, десь брати кошти. Зараз не маємо, де заробляти. Їздимо безкоштовно, підтримуємо хлопців, лікарні, в ті місця, про які не можна розповідати. Приїжджаємо, співаємо з великою вдячністю, що нас захищаюсь. Концертна діяльність призупинилася, і сподіваюсь, що настане мир і ми поїдемо за кордон, адже нас багато людей знають, тому що Україна заявила про себе на весь світ», - говорить лідер гурту «DZIDZIO» журналістам каналу «Україна».

На думку музиканта, артисти, які пішли до ЗСУ, не тільки фізично боронять країну, а і надихають інших.

«Деякі речі треба робити відомим людям, щоб запалювати всіх, губити страх. Не треба звинувачувати людей, які не пішли воювати. Треба визнати, що людина боїться. Не треба стидатися, а треба проговорювати. Молодець кожний, хто щось робить, навіть той, хто нічого не робить, щоб не заважав, - розповів Михайло Хома, - перемоги всі чекають, всі хочемо вибудовувати нашу Україну, сісти за стіл, і переговорити, перш за все, з собою, як все має бути по-інакшому, адже так як раніше вже не буде: у політиці, творчості, шоу-бізнесі. Багатьом артистам, як і мені, треба змінити буде репертуар, багато додати інакшого, українського, глибшого. Через війну люди почали не поверхнево дивитися, а глибше. Біда змушує глибше думати. Я добавлю класики, хочу доробити класичний альбом. У мене почнеться новий етап».

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь