Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

DZIDZIO розповів про віщий сон напередодні війни

DZIDZIO зізнався – з дитинства знав, що таке війна і не вірив у «дружні народи», адже його родина пережила чимало складних моментів.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:47, 9 травня 2022

Ведучий каналу «Україна», популярний співак, актор, продюсер і музикант DZIDZIO в інтерв’ю з ведучим програми «Ранок з Україною» Анатолієм Анатолічем розповів про віщий сон за кілька днів до наступу росії на Україну і зізнався, як ставиться до росіян.

DZIDZIO в інтерв’ю програмі «Ранок з Україною» зізнався – з самого дитинства знав, що таке війна та не вірив у «дружні народи», адже його родина пережила немало важких моментів.

«Я цю війну пережив ще в дитинстві. Мені мої бабуся, прабабуся, дідусь розповідали про москалів. Мене так виховували. Розповідали, які вони нечесні, підлі, підступні зрадники… і я з тим жив. Вже коли переїхав у Київ, почав думати, що я надто радикальний і хотів виправдати їх, але помилявся, такі вони і є», – коментує ведучий каналу «Україна» DZIDZIO.

А підтверджували слова рідних артиста історії, які відбувались у далекому минулому:

«Наприклад, голод… Бабця розповідала, як вони не мали що їсти і ходили на поле, шукати картоплю там, де її вже зібрали. Знаходили обмерзлу і їли її. Їли паляницю з жому – з відходів від цукрового буряка. І пам’ятаю, якось вона казала нам: «Чекайте діти, будете ще їсти паляницю з жому». А я запевняв її, що вже такого не буде – інші часи», – пригадує артист.

DZIDZIO, як і більшість українців не вірив у те, що війна може повторитись на території України. Не змогли переконати його навіть дзвіночки про небезпеку, які доносились звідусіль. Співак навіть бачив віщий сон, але зрозумів його лише 24 лютого.

«Американці добре повідомляли і рекомендували готуватись… треба було прислуховуватись. А ще напередодні мені наснився містичний сон, наче випадали всі зуби, але без крові. Так, наче попіл перегорівший… я все думав, що це значить, – розповідає DZIDZIO. – Але що я вам скажу – після того, як ти опиняєшся в ямі, наступного дня – йдеш догори».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь