Онлайн

DZIDZIO розповів, яким нетрадиційним способом лікувався

Дивіться програму «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

19:00, 27 березня 2020

Уринотерапія – це метод нетрадиційної медицини, який передбачає застосування сечі з лікувальною метою. Поки одні вважають таку методикою недопустимою, інші переконують, що вона справді дієва. У програмі «Зірковий шлях», яка виходить на каналі «Україна», співак DZIDZIO розповів, як одного разу уринотерапія врятувала його від недуги.

Восени 2019-го мережу підірвало відео, на якому всесвітньо відома поп-діва Мадонна п’є нібито власну урину. Утім досліджень, які б доводили лікувальні властивості цієї методики, немає. Більше того, лікарі кажуть, що уринотерапія може бути і шкідливою.

«Цей метод існує з давніх-давен, але, звісно, зараз офіційною медициною не визнається, як лікувальний. Немає жодного дослідження, яке б підтверджувало його лікувальний ефект. У сечі містяться певні речовини, деякі токсичні можуть бути отрутою для організму. Ефект уринотерапії можна пов’язати з тим, що люди вірять у цю методику і спрацьовує ефект плацебо», – зазначила терапевт Марія Крапівнер в ефірі каналу «Україна».

Зірки українського шоу-бізнесу по-різному ставляться до такого лікування. Наприклад, Арсен Мірзоян – категорично проти, Віктор Павлік і Jerry Heil допускають такий метод, хоча самі не пробували. А ось мегапопулярного DZIDZIO, за його словами, уринотерапія колись врятувала від недуги.

Читай також
#УкраїнаВдома: дерматолог розповіла, як користуватися антисептиком, щоб не зашкодити шкірі

#УкраїнаВдома: дерматолог розповіла, як користуватися антисептиком, щоб не зашкодити шкірі

22-річна мільярдерка Кайлі Дженнер розчулила мережу знімком своєї дочки

22-річна мільярдерка Кайлі Дженнер розчулила мережу знімком своєї дочки

«Було в дитинстві. В мене боліло горло і нічого не допомагало. Я мав виступати і не знав, що робити. Перепробував уже всі пластинки, таблетки – все було марно. А воно чомусь допомогло – клянуся! Може, це був останній шанс. Можливо, багато людей перестане зі мною цілуватися, але тоді воно спрацювало. Тож я не переймаюсь», – вразив зізнанням DZIDZIO у програмі «Зірковий шлях».

Утім, цілющі властивості урини науково не доведені. Тому при серйозних захворюваннях терапевт радить все ж звертатися до фахівців – лікування повинно бути своєчасним та правильно підібраним.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь