Онлайн
Кіно

Джонні Депп представив новий фільм на Берлінале

Депп разом зі знімальною групою представив свій новий фільм Мінамата (Minamata).

13:15, 24 лютого 2020

Актор Джонні Депп, який після гучного розриву з актрисою Ембер Херд, тимчасово відійшов від роботи в кіно, вперше за довгий час з'явився на світському заході і навіть представив свою нову картину.

Депп відвідав 70-й Берлінський кінофестиваль. Тут він разом зі знімальною групою представив свій новий фільм Мінамата (Minamata).

Картина увійшла в програму Спеціальних показів Берлінале. Фільм розповідає про відомого фотографа У. Юджині Сміта - його якраз і грає Депп, - який відправляється в японське село Мінамата. Його колега Біллі Найі грає старого друга і видавця - керівника великої редакції. Фільм заснований на реальних подіях, і розповідає про корпорацію, відповідальну за отруєння ртуттю жителів Мінамати в 1971 році.

Джонні Депп з'явився на червоній доріжці в чорному костюмі-трійці і старому, стертому до дірок капелюсі. Разом з ним по червоній доріжці пройшли Білл Найі, режисер Ендрю Левітас, актриса Мінамі, актор Хіроюкі Санада та інші.

INSTAGRAM (@onlyjohnnydeppchile)

 

На прес-конференції Депп розповів, що був зачарований Смітом і його фотографією, коли «прочитав трохи про його життя і про те, через що він пройшов, що він випробував, чим він пожертвував, щоб відобразити ці моменти, відобразити ці фотографії».

Нагадаємо, що на початку лютого британське видання Daily Mail оприлюднило записи телефонних розмов між колишнім подружжям Джонні Деппом і Ембер Херд, зроблені в 2015 році. У діалозі з дружиною актор каже, що регулярно ставав жертвою насильства з її боку.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь