Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Дядя Жора про еміграцію: «У мене навіть не було думки виїхати з України»

Дядя Жора залишився в Україні, хоча міг разом із дружиною та трьома доньками вибрати будь-яку країну за кордоном. Але шоумен вирішив залишитись у батьків.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:36, 6 травня 2022

Відомий шоумен дядя Жора у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» розповів, куди він переїхав разом із родиною, коли почалася війна, і чим зараз займається.

Публічні люди всіляко допомагають військовим на фронті та переселенцям, які змушені жити далеко від рідного дому. Дядя Жора залишився в Україні, хоча міг разом із дружиною та трьома доньками обрати будь-яку країну за кордоном. Але шоумен вирішив залишитись у батьків.

«У мене навіть не було думки про те, щоб кудись поїхати, – сказав дядя Жора в інтерв’ю для каналу «Україна». – Ми зараз живемо транзитом: Київ - Хмельницький».

Шоумен активно займається волонтерством у різних містах України: збирає гуманітарну допомогу для біженців і військових на фронті.

«Зараз такий час, коли треба бути максимально ефективними і допомагати тим, хто цього потребує», – сказав гість програми «Зірковий шлях».

Тому він та його дружина беруть участь у заходах для переселенців.

«Співак Позитив зробив проєкт для дітей, і цей формат зайшов, – поділився дядя Жора. – Ми побачили усмішки на обличчях діточок, до нас підходили їхні задоволені мами і дякували за те, що їхні діти почали усміхатися, незважаючи на те, скільки всього їм прийшлось пережити».

На цьому заході він побачив, що маленькі українці знову відчули себе дітьми: вони співали, гралися, отримували подарунки.

«А як діти співають гімн України або «Ой, у лузі червона калина»! Боже, одразу сльози на очах! Ми пишаємося нашими дітками: які вони всі завзяті, патріотичні, – розказав шоумен. – Ці відчуття важко передати. Але у мене гордість за нашу Україну».

Відомий шоумен разом із дружиною та дітьми зараз живе на малій батьківщині, де винаймає квартиру.

«На Хмельниччині ще помірні ціни. Бо знаю багато історій і серед своїх знайомих, і просто після спілкування з різними переселенцями, що в Закарпатті та в Західній Україні ціни у 2-3 рази автоматично піднялися, – поділився дядя Жора. – Це не є добре, коли, трошки користуючись нагодою, люди підіймають такі зашкварні ціни. У когось біда, а в когось бізнес».

Гість програми «Зірковий шлях» вважає, що треба балансувати та не допускати такої ситуації. Тому що у нас одна мета – перемогти ворога й жити у вільній країні.

            Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут https://t.me/ukraina24tv

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь