Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Дружина футболіста Анатолія Тимощука розповіла жахливу правду про своє життя

Надія Навроцька вже багато років живе в Німеччині з доньками від шлюбу з Анатолієм Тимощуком. Зараз колишній капітан збірної України працює в Росії. Його позбавили всіх державних спортивних трофеїв і нагород за мовчання щодо військового нападу країни агресора.

Олександра Красновська Олександра Красновська
19:15, 20 травня 2022

Надія Навроцька відверто розказала в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», чому її колишній чоловік мовчить щодо війни в Україні, як він ставиться до своїх дітей і що приховував 8 років від дружини.

Надія Навроцька вже багато років живе в Німеччині з доньками від шлюбу з Анатолієм Тимощуком. Зараз колишній капітан збірної України працює в Росії. Його позбавили всіх державних спортивних трофеїв і нагород за мовчання щодо військового нападу країни агресора.

Але колишню дружину не здивувало те, що Тимощук не виїхав з Росії та не підтримував українців, коли почались бойові дії.

«Анатолій робить так, як йому кажуть, як його там обробили, – сказала Надія Навроцька. – Він живе там по стандартам старої КГБ-шної школи».

За словами колишньої дружини, все те, що зараз відбувається між Росією і Україною, було в її родині протягом багатьох років.

«Тобто Толік приходив додому й казав: «А то не я, нас там не було», – навела приклад гостя програми «Зірковий шлях». – Одного разу він зі всієї дурі просто штовхає мене в плече, і я падаю. Діти закричали, побігли нагору, забарикадували свої двері іграшками».

Але поліції колишній чоловік розповів так, нібито це Надія накинулася на нього й хотіла задушити.

Їхнє подружнє життя важко назвати щасливим. Щось постійно не клеїлося… У 2015 році дружина дізналася, що в колишнього чоловіка вже 8 років була коханка.

«Вона тусувалася з Піотровським, Вороніним, ще з низкою людей. Разом з усіма одночасно, – розказала про цю людину Надія. – Ну така… Скажімо, є такі жінки».

У цієї жінки є дитина, старша за доньок Надії.

«Якщо це його дитина, а вони між собою обговорювали, як він буде зі мною дітей робити… Тобто я хто була для нього? – поділилася Надія в інтерв’ю каналу «Україна». – І навіщо я їм в тій «схемі»? Я контракти пробивала, а вони собі комфортненько жили».

Після розлучення Тимощук у певний момент перестав дзвонити донькам. Надія навіть писала йому, щоб він поговорив з дітьми.

«Толік пообіцяв, що приїде, коли сніг випаде, – навела приклад колишня дружина. – А в мене дитина чекає снігу, біжить щоранку до вікна, відкриває жалюзі, бо як сніг випадає, вона каже: «Мамо, сніг! Тато приїде!»

Діти вже подорослішали, вони стали гострими на язичок, тому можуть відповісти батькові. Але те, що було в минулому, вже не викреслити. Подвійне життя, двері, які доньки барикадували іграшками, сварки, навіть довгоочікуваний сніг… Це залишиться на совісті цього чоловіка й батька.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь