Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

Допомога під час війни: Фонд Ріната Ахметова продовжує підтримувати переселенців у Києві

Фонд Ріната Ахметова передав партію продуктових наборів до територіального центру соціального обслуговування Деснянського району Києва.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:07, 7 червня 2022

Київ продовжує приймати людей, які евакуювалися з найгарячіших точок нашої країни. Нині їм дуже непросто, адже більшість змушені починати своє життя фактично з однієї валізи.

Для того, щоби допомогти переселенцям у цей скрутний час, Фонд Ріната Ахметова передав партію продуктових наборів до територіального центру соціального обслуговування Деснянського району Києва. До складу наборів увійшли: макаронні вироби, згущене молоко, борошно, цукор, пшенична крупа та консервоване тушковане м‘ясо.

Загалом Фонд уже направив до Києва понад 54 тисячі наборів із продуктами тривалого зберігання. Усього такі набори отримають 200 тисяч мешканців України.

Зазначимо, що з 24-го лютого 2022 року гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 2,5 мільйони українців. Більше 1,1 мільйона з них було охоплено допомогою Фонду, решта — бізнесами SCM. 

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь