Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Додому на свята" з телеканалом "Україна"!

З 24 по 26 серпня, на День Незалежності і у наступні вихідні, на глядачів телеканалу "Україна" очікує ряд цікавих прем'єр!

15:29, 17 серпня 2012
З 24 по 26 серпня, на День Незалежності і у наступні вихідні, наглядачів телеканалу "Україна" очікує ряд цікавих прем'єр!

Три святкових дні на телеканалі "Україна" пройдуть під девізом "Додомуна свята". Відкриє прем'єрний показ фільм, який по праву може вважатисяголовною кіноподією цього літа - мок'юментарі-проект "Мейд ін Юкрейн".Телеканал "Україна" покаже його в п'ятницю 24 серпня о 22:00. Відразупісля фільму в ефірі транслюватиметься прем'єрна серія документальногоциклу "Додому на свята", яку глядачі зможуть побачити 24 серпня в00:00, а повторний випуск - в суботу 25 серпня об 11:00. У неділю ж 26серпня об 11:00 буде показана перша серія другого сезону проекту "Героїекрану", що вже так полюбився телеглядачам.

"Мейд ін Юкрейн". У цьому мок'юментарі-фільмі глядачі побачатьзахоплюючу історію про найбільш значущі винаходи українців, без якихсучасний світ був би неможливий. Серед них гелікоптер, вакцина відтуберкульозу, система пакетної передачі даних та багато іншого. "Мейдін Юкрейн" знятий у стилістиці road movie (фільм-подорож) і розповідаєпро пригоди головних героїв - Дмитра та його сестри Олени. За сімейноютрадицією 24 серпня вони вирушають на "малу батьківщину" - доневеликого українського села в гості до свого діда-мельника, який дотого ж ще й трохи... чаклун. Онуки дуже скептично оцінюють роль Україниу світовій історії, про що прямо заявляють дідові. І ось тутпочинаються чудеса...

"Додому на свята". Героями випусків цього документального циклу СергіяМайорова стають популярні артисти, актори театру і кіно, а також відомімедіа-персони. Це історії про людей, які домоглися успіху в столиці,проте не забули, звідки вони родом. Адже насправді зірки частонароджуються в невеликих містечках і селах. Для кожного героядокументального циклу поїздка додому - це повернення в теплу сімейнуатмосферу та занурення у дитячі спогади. Глядачі каналу "України"зможуть побачити ці зворушливі моменти та почути відверті розповідізірок про своє дитинство.

Документальний цикл "Герої екрану" відкриє невідомі подробиці з життяартистів, яких по праву можна назвати "народними улюбленцями". У своїхінтерв'ю зірки розкажуть історію своїх злетів і падінь, думок і бажань,розкривши невідомі раніше подробиці з особистого життя. Глядачіпобачать, як проста дівчина з провінції стає столичної "штучкою".Дівчинка з масовки перетворюється на найбільш популярну актрису країни.Водій вантажівки та слюсар-самоучка - сміючись, підкорюють жіночі серцякраїни, а хулігана з сусіднього двору ставлять у приклад навіть маминимсиночком. Все це - у нових серіях циклу "Герої екрану".

Ці та інші прем'єри, приурочені до Дня Незалежності, глядачі зможутьпобачити в ефірі телеканалу "Україна" 24, 25 і 26 серпня.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь