Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Краса і здоров'я

Доктор Комаровський зізнався, що допомагає йому залишатися молодим та здоровим

Доктор Комаровський поділився своїм рецептом молодості та вмінням цінувати кожну мить життя.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:49, 10 листопада 2021

Не секрет, що життєлюбність і гарний настрій доктора Комаровського подобаються багатьом людям. Тому глядачі каналу «Україна» вирішили дізнатися про здорові звички кандидата медичних наук. У програмі «Ранок з Україною» Євген Комаровський із задоволенням поділився своїм рецептом молодості, а також умінням цінувати кожну мить життя.

Ті глядачі, які давно дивляться ефіри за участю доктора Комаровського, в один голос стверджують, що він дуже харизматична, життєрадісна та приємна людина. Ці риси характеру явно підкріплюються добрими звичками, які допомагають не тільки багато працювати, а й присвячувати час сім'ї та друзям. Але Євген Комаровський не приховував і своїх шкідливих звичок.

«Я мало рухаюсь і практично не гуляю містом, бо на вулиці мене одразу впізнають, – зізнався Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною». – Якщо я їду кудись далеко, де мене не знають, то я із задоволенням багато ходжу».

Найшкідливішою звичкою Євген Комаровський вважає свою любов до солодкого. І відмовитися від неї він поки що не в змозі.

Ще одна відмінна риса його способу життя – це нелюбов до політики.

«Щоб залишатися молодим і здоровим, потрібно бути якнайдалі від отруйного болота під назвою «політика», – поділився кандидат медичних наук.

На вихідних Євгена Комаровського рідко можна застати вдома, бо йому подобається бути на природі, зустрічатися з близькими друзями, поїхати на рибалку, дихати свіжим повітрям та насолоджуватися спілкуванням з рідними.

І наступна здорова звичка улюбленого лікаря України – це вміння оточувати себе молодими, гарними, веселими людьми, які показують приклад гарного ставлення до життя.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь