Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Психологія

Доктор Комаровський розповів, як допомогти підлітку вивчати мову в іншій країні

Хоча діти простіше відносяться до змін, деякі підлітки дуже переживають і не готові прийняти нову дійсність.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:43, 27 квітня 2022

Ви вимушено опинилися за кордоном, але у вашої дитини немає бажання ходити до школи, спілкуватися з однолітками та розмовляти іноземною мовою. Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» доктор Комаровський пояснив, як розв’язати цю проблему.

Адаптація до нових умов не у всіх проходить легко й безболісно. Багатьом людям важко було виїхати навіть за межі України, не кажучи вже про те, щоб залишитись в іншій країні. І хоча діти простіше ставляться до змін, деякі підлітки все ж таки переживають і не готові прийняти нову реальність.

За словами Євгена Комаровського, основна проблема полягає в тому, що вони вважають ситуацію тимчасовою, тому не вчать мову, а весь вільний час проводять у соцмережах чи в комп'ютерних іграх. Коли мама або інша близька людина намагається витягнути дітей з чатів та соцмереж, вони зазвичай говорять: «У мене там усі друзі».

Доктор Комаровський порадив підліткам інакше подивитися на те, що зараз відбувається.

«Сподіватимемося, що ситуація «Я за кордоном ненадовго» – правильна, але розраховувати на неї не треба, – сказав експерт програми «Ранок з Україною». – Варто бути готовим до того, що перебування в іншій країні може затягтися».

Щодо нових контактів – друзів багато не буває.

«Якщо за той час, поки ви перебуваєте в іншій країні, у вас з'являться нові знайомства, це допоможе у житті, – пояснив підліткам доктор Комаровський. – Поготів, у 14-16 років подружитися дуже легко».

А якщо говорити про знання – ви опинилися в країні носія іншої мови. Що може бути краще?

«Це дуже крута можливість – вивчити мову за короткий час, – сказав доктор Комаровський. – Перед вами відкривається весь світ, якщо ви знаєте кілька мов. Чому не використати цю ситуацію – вимушене перебування за кордоном – зі знаком «плюс» для себе? Тобто прийняти її не в стражданнях, а з користю».

              Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут https://t.me/ukraina24tv

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь