Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Доктор Комаровський розповів: «Я – прихильник досить жорсткої педагогіки»

Ви, мабуть, не раз спостерігали за тим, як у бомбосховищі одні діти сидять тихо, а інших неможливо заспокоїти: вони постійно сперечаються з батьками, маніпулюють і кричать на все приміщення.

Олександра Красновська Олександра Красновська
19:05, 20 травня 2022

Під час бомбардувань і артобстрілів не всі діти слухають батьків і роблять так, як кажуть дорослі. Є й ті, хто постійно кричить, вередує й виносить мозок оточенню. Гість програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», доктор Комаровський розказав про свої правила виховання.

Ви, мабуть, не раз спостерігали за тим, як у бомбосховищі одні діти сидять тихо, а інших неможливо заспокоїти: вони постійно сперечаються з батьками, маніпулюють і кричать на все приміщення.

Доктор Комаровський вважає, якщо малюк поводиться так сьогодні, коли в країні воєнний час, його поведінка – пряма загроза життю для всієї родини. Адже він не розуміє фраз: «Сиди тихо», «Стій на місці», «Ляж», а починає вередувати й розповідати, що йому хочеться робити в момент артобстрілу.

«Педагоги вважають, що слова «Стій» та «Не можна» варто вживати вкрай рідко. І якщо хтось із батьків їх вимовив, малюк має знати, що відреагувати треба миттєво, – сказав Євген Комаровський. – Але поговорити про це треба, перш ніж почнеться артобстріл. Не можна навчати чогось дитину під час вибухів».

За словами лікаря-педіатра віщої категорії, потрібно обрати такий момент, коли навколо тихо, дитина в хорошому настрої, і тоді треба запропонувати їй: «Давай ми з тобою домовимось. Якщо мама сказала: «Стій», ти повинна завмерти й замовкнути. Час від часу ми гратимемо з тобою у цю гру».

«Жодних винятків не може бути, якщо ви розповіли дитині про правила такої гри, – наголосив доктор Комаровський. – Зараз на мене накинуться всі педагоги світу, але я вважаю: якщо доведеться дати малюку по дупі, щоб він не кричав і не вередував у бомбосховищі – треба так і зробити, щоб засвоїти правила».

Гість програми «Зірковий шлях» пояснив, що він – прихильник досить жорсткої педагогіки, яка існує, наприклад, у Китаї та у Франції. У цих країнах діти поважають й слухають батьків. Там мама і тато для дитини – незаперечний авторитет.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь