Онлайн

Доктор Комаровський розповів, скільки коштує його прийом

Лікар Євген Комаровський один із найуспішніших медиків України. Але на його прийом потрапити не так просто.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:33, 28 вересня 2021

Лікар Комаровський розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, що може його засмутити.

Лікар Євген Комаровський один з найзірковіших медиків України. Але на його прийом потрапити не так просто.

«Я не приймаю за гроші вже давно. Величезна кількість людей є, яким я вже винен. З більшості тих, хто у мене на прийомі, це ті, кого я тримав новонародженими в руках. Ті, хто приходить до мене хвалитися. Не скаржитися, а хвалитися: «Нам рік, нам два, нам три». Прийом триватиме 15 секунд. Або вони просто прийдуть, скажуть дуже сумну річ: «Ми прийшли попрощатися. Ми їдемо до Німеччини, Ізраїлю, Словаччини, Чехії, Польщі». Сім'ї приходять до мене прощатися. Мені хочеться плакати», - поділився з журналістами каналу «Україна» Євген Комаровський.

Змусити плакати лікаря можуть декілька речей:

«Болем складно, а ось емоціями, дітьми, смертю довести до сліз - легко. Я такий, вразливий. Весь час мучишся, не спиш, переживаєш. І тому єдиний шанс - виїхати з близькими друзями на риболовлю і мучити рибу», - говорить Комаровський.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь