Онлайн
Зірки

Доктор Комаровський розповів, що пережив клінічну смерть

З 1990-х і донині - Доктор Комаровський найвідоміший лікар на всю країну.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:33, 24 вересня 2021

Лікар Євген Комаровський розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, про те, як помер на роботі.

Євген Олегович - для учнів. Дядя Женя-  для пацієнтів. Доктор Комаровський для усієї країни. Застати лікаря Комаровського у Києві – велика рідкість. Євген Олегович живе у місті, де народився - Харкові. Але від 1990-х і досьогодні - він найвідоміший лікар на всю країну. Він бореться за науку, за критичне мислення. І наголошує, єдине що треба сучасному лікареві – багато читати, щоб дізнаватись нове. Він проти зайвих ліків і народних методів. Саме через це чи не кожен його вислів критикують не згодні. Та Комаровський каже, життя навчило не зважати на недоброзичливців.

«Я такий шлях пройшов, що не дай вам Бог всім. Я кілька разів був на межі життя і смерті, переніс клінічну смерть. Ми з дружиною, напевно, 15 років життя не могли взяти відпустку разом. Тому що я їхав один місяць з дітьми відпочивав, вона - другий», - поділився з журналістами каналу «Україна» лікар Комаровський.

І про клінічну смерть – це не метафора. Виявляється, він колись помер на роботі.

«Мене вбило електричної лампою кварцовою у відділенні реанімації. Її замкнуло. Її треба було посунути, а я її взяв. І, коли я падав, убитий, вона на мене впала, і висмикнулася із розетки. Ну і плюс гуркіт. І це відділення реанімації. Тобто тут же набігла купа реаніматологів, відкачали мене, я прийшов до тями. А ввечері прийшов додому, дружина говорить: «Тебе струмом вбило?». Я питаю: «Ти звідки знаєш?». А виявляється у неї були заняття з судової медицини. А там є ознаки смерті від ураження струмом. Там такі знаки: блискавки на шиї, на руках у вигляді судин. А я прийшов - у мене були якісь незрозумілі блискавки на шиї і палець обвуглений», - розповів Комаровський на телеканалі «Україна».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь