Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Психологія

Доктор Комаровський розповів про важливий елемент психологічної підтримки

Експерт пояснив, чому психологічно нам дуже важливо приділяти увагу зовнішній красі.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:42, 18 травня 2022

У багатьох містах України почали висаджувати квіти та обрізати дерева. Хіба сьогодні, коли йде війна, нам вкрай необхідно – займатися зовнішньою красою? Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», доктор Комаровський пояснив, чому психологічно нам це важливо робити.

Кожного ранку ми прокидаємося й чекаємо на гарні новини. Прожити хоча б один день у спокої – це вже щастя.

«З початку війни горизонт планування в нас – це максимум тиждень. Ми, в принципі, не знаємо, що з нами буде. Тому він дуже короткий, – сказав Євген Комаровський в інтерв'ю каналу «Україна». – Причому це не залежить від місцеперебування. Ми всі живемо сьогоденням».

Кандидат медичних наук пояснив, що там, де люди щодня ризикують, відсутня потреба з'ясовувати стосунки, ділити майно, думати, хто з нас крутіший.

«У нас спільна мета – уціліти та дочекатися перемоги. Це робить нас дуже близькими одне одному, – сказав експерт програми «Ранок з Україною». – Ми практично стали родиною. Загальний ворог зміцнює союз, як ніхто інший».

У непростий для нас час ми не тільки захищаємо країну, а й прибираємо її від ворожої техніки, уламків, битої цегли та іншого сміття. У містах України, куди агресор продовжує скидати бомби, українці розбивають клумби та висаджують квіти.

«Коли ми садимо квіти, прибираємо уламки або розчищаємо тротуар, на який впало каміння з розбомбленого будинку, ми працюємо на майбутнє. Ми показуємо, що в нас воно є, – пояснив лікар. – Ми розширюємо горизонт планування. І це найважливіший елемент психологічної підтримки людей».

У рідному місті гостя програми «Зірковий шлях» кипить робота. За словами Євгена Комаровського, його земляки завжди пишалися тим, який  чистий Харків. Тому те, що вони зараз роблять, коли багато вулиць практично зруйновані, це реально подвиг.

Війна триває, але кожна людина має якесь внутрішнє відчуття, коли все закінчиться. Експерт каналу «Україна» поділився своїм припущенням.

«У мене 15 жовтня – день народження. Я майже впевнений, що в цей час у себе на подвір'ї в Харкові я смажитиму з друзями шашлик», – сказав Євген Комаровський.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь