Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Здоров'я

Доктор Комаровський розказав, чому законопроєкт про канабіс затвердили саме під час війни

Доктор Комаровський розповів, чому він «за» та «проти» цього закону.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:54, 10 червня 2022

Чому саме зараз настільки актуальне ухвалення законопроєкту щодо легалізації канабісу в країні? Невже в нас немає інших проблем, ніж дозволити використовувати препарат на його основі? Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», доктор Комаровський розповів, чому він «за» й «проти» цього рішення.

«У нашій країні тепер можна легально продавати канабіс й навіть курити марихуану?» – запитують багато українців. Адже новий закон передбачає ліцензування господарської діяльності, яка дозволяє культивувати й вирощувати канабіс на території України.

«Не плутайте дві дії: «дозволити курити марихуану» та «використовувати препарати медичного канабісу», – сказав доктор Комаровський. – Є низка хвороб, при лікуванні яких препарати на основі канабісу дуже ефективні. Причому медична марихуана – це такі сорти, яким потрібна особлива обробка».

Кандидат медичних наук пояснив, у яких випадках пацієнту можуть виписати такий препарат. Це деякі онкологічні хвороби, всі хвороби, які супроводжуються тремтінням і спазмом м'язів, а також значна кількість проблем із психікою, деякі види депресії й панічний синдром.

«Канабіс дуже ефективний при посттравматичному стресовому розладі, – додав Євген Комаровський. – Тому зараз – під час війни – препарати на його основі потрібні Україні. Їх необхідно легалізувати й широко використовувати».

На думку експерта програми «Ранок з Україною», будь-який лікар із ліцензією на надання допомоги людям повинен мати право виписувати такі медичні засоби. Тому Євген Комаровський згоден з 1/3 цього закону: він підтримує можливість придбати їх тим людям, яким це вкрай необхідно під час лікування.  

«Але мені не подобається, що в країні з корупцією з'являється новий об'єкт для продажу, дозвіл на вид діяльності й ліцензія, – додав доктор Комаровський. – І все це приймається замість широкої громадської дискусії й до того, як ми перемогли корупцію».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь