Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Здоров'я

Доктор Комаровський розповів, чому важливо вакцинуватися

За словами кандидата медичних наук, 99% пацієнтів, які сьогодні перебувають у лікарнях, не вакциновані.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:23, 18 листопада 2021

Сьогодні ще не всі українці встигли вакцинуватись, але багато людей вже чекають на друге щеплення. Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» пояснив ситуацію в країні та на особистому прикладі показав, як його родина поставилася до щеплення.

Хвиля коронавірусу, про яку кілька місяців тому попередив доктор Комаровський, призвела до того, що відділення реанімації почали стрімко заповнюватись. За словами кандидата медичних наук, 99% пацієнтів, які перебувають у лікарнях, не вакциновані. Це трапилося тому, що багато хто з них на момент виникнення хвороби все ще вагався, робити щеплення чи ні.

«У нашій країні вакцинація стала питанням віри, – пояснив доктор Комаровський в інтерв’ю каналу «Україна». – Якщо людина вірить, що це допомагає, вона вакцинується і жодних пояснень не потребує. А якщо не вірить, тоді не прислухається до жодних міркувань».

Лікар-педіатр вищої категорії розповів, що у його сім'ї практично всі перехворіли на коронавірус у легкій формі, а після цього провели імунізацію.

«За півроку після одужання мої близькі вакцинувалися, – сказав Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною». – Звичайно, дворазово, як це необхідно було зробити».

За словами кандидата медичних наук, можна наводити якісь аргументи, але кількість невакцинованих пацієнтів у лікарнях є прямим свідченням того, що може трапитися з людиною, якщо проігнорувати слова лікаря щодо своєчасного щеплення.

«Вакцинація однозначно зменшує ризик важкої форми коронавірусної інфекції», – сказав доктор Комаровський в інтерв'ю каналу «Україна».

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь