Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Здоров'я

Доктор Комаровський розповів, чи загрожує нам чергова пандемія

Доктор Комаровський розповів, чому існує ризик ще одного карантину.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:56, 1 червня 2022

Заява Білла Гейтса про те, що чекає на нас в майбутньому, сполошила весь світ. Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», доктор Комаровський розповів, чому існує ризик ще одного карантину.

Програмісти вміють не лише створювати круті програми й кардинально змінювати інформаційний простір, а й прораховувати можливі події наперед. Причому роблять ці прогнози з максимальною точністю. Тому нещодавня заява Білла Гейтса про те, що чекає на нас в майбутньому, миттєво стала темою для обговорення.

За словами засновника компанії Microsoft, існує 50% ймовірності, що в найближчі 20 років відбудеться ще одна пандемія. Різні джерела миттєво підхопили новину й розписали, який страшний сценарій на нас може чекати.

Але коли саме він станеться: за рік, п'ять чи десять років? І чи варто вже сьогодні вживати якихось заходів?

Оскільки це медична тема, логічніше було б дізнатися про можливу пандемію у лікаря. Євген Комаровський відповів, що такі заяви звучать смішно й дуже схожі на пророцтва оракулів.

«Я можу передбачити з 50% ймовірністю будь-що, – сказав кандидат медичних наук. – Чи є ризик, що ми прийдемо до нової пандемії? Звісно, він є».

Експерт програми «Ранок з Україною» підкреслив, що причин для цього достатньо. По-перше, люди в багатьох країнах створюють «унікальні умови» для обміну інфекціями між людською популяцією й популяцією різних видів тварин. По-друге, є ідеальні умови для мутації вірусів. По-третє, існують великі проблеми у стосунках із тваринним світом.

Проте лікар-педіатр вищої категорії наголосив, що не визнає подібних заяв, нехай навіть це вислів Білла Гейтса, бо решта 50% може вказувати на можливість іншого розвитку сценарію.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь