Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Здоров'я

Доктор Комаровський розповів, чи можна підхопити хвороби від домашніх тварин

Дуже часто люди не заводять домашніх тварин, бо бояться: раптом у дитини з'являться глисти, почнеться алергія через шерсть чи малюк підхопить якусь хворобу від кота чи собаки. У експерта програми «Ранок з Україною» інша думка щодо цього.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:33, 23 травня 2022

Якщо ваш кіт досі без щеплення, чи загрожує це здоров’ю дитини? Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», доктор Комаровський пояснив, що насамперед потрібно зробити в разі потреби.

Лікар-педіатр вищої категорії нещодавно опублікував фото зі своєю кішкою у вишиванці. Завдяки дивному окрасу Лулу вже стала зіркою в соцмережі. Таке відчуття, що в цієї красуні на лобі тризуб.

Але дуже часто люди не заводять домашніх улюбленців, тому що бояться: раптом в їхньої дитини з'являться глисти, почнеться алергія через шерсть або малюк підхопить якусь хворобу від кішки чи собаки.

В експерта програми «Ранок з Україною» інша думка щодо цього. Він зазначив: якщо у вашому будинку живуть домашні тварини – це чудова профілактика алергії.

«Те, що кішка або собака небезпечні для дітей – одна з найпоширеніших помилок. Зазвичай хвороби домашніх тварин – це лише їхні недуги, – сказав Євген Комаровський.Вони не передаються людині. Єдине, чого дійсно варто побоюватися – це сказ».

За словами кандидата медичних наук, ця хвороба може з'явитися в домашнього улюбленця, якщо він виходить на вулицю й тому може зустріти інших котів. Якщо після таких вилазок ваш Барсік або Пушок раптом почав кидатися на дитину й покусав її, тоді треба відвезти кота до ветеринарної клініки, щоб з’ясувати, чи немає в нього сказу. Раптом на вулиці його покусала інша тварина, у якої є цей недуг.

«Якщо у вашого домашнього улюбленця вже є щеплення від сказу – не потрібно везти тварину до ветеринарної клініки», – додав лікар-педіатр вищої категорії.

Кандидат медичних наук підкреслив, що в кота без щеплення можуть виникнути лише котячі хвороби. Їх не може підхопити людина. Тому ви прищеплюєте його не для того, щоб захистити дитину, а насамперед зберігаєте здоров'я домашньому улюбленцю.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь