Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Доктор Комаровський: «Росіяни найменше очікували, що в Харкові та в Маріуполі буде опір»

З початку війни на доктора Комаровського обрушилося дуже багато хейту із боку Росії. Люди, які лікували своїх дітей за його книгами, раптом стали ворогами і почали писати жахливі коментарі на його сторінці.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:51, 19 травня 2022

Євген Комаровський багато років жив і працював у Харкові. Через військові дії відомому лікарю довелося виїхати з рідного міста. Гість програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розказав, чи є адекватні люди в країні агресора й чому вони не сприймають правду про бойові дій в Україні.

З початку війни на доктора Комаровського обрушилося дуже багато хейту з боку Росії. Люди, які лікували своїх дітей, читаючи його книги, раптом стали ворогами й почали писати жахливі коментарі на його сторінці. Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» розуміє, що більша частина таких «коментаторів» – це боти. Але чи є серед росіян адекватні люди, які розуміють, що відбувається в нашій країні?

«Я знаю багато хороших людей. Інше питання в тому, що ці люди губляться серед 145-мільйонного народу на величезній території Росії, – сказав Євген Комаровський. – Їх часто не можна побачити й почути. Вони, як малосольний огірок у бочці зі свіжими. Хоча потихеньку всі починають пахнути малосольними огірками».

Наприклад, більшість друзів доктора Комаровського, які мешкали в Росії, залишили країну 5-6 років тому. Для багатьох із них 2014 рік став переломним моментом.

За словами кандидата медичних наук, люди в країні агресора мають доступ до інформації. Але вона настільки незручна, неприємна та некомфортна, що їм не дуже хочеться її сприймати. До того ж у Росії не заборонений «Телеграм». Достатньо підписатися на будь-який український канал новин і дізнатися, що відбувається в країні.

«Росіяни найменше очікували, що у Харкові, Маріуполі та в Чернігові буде опір, – поділився гість програми «Зірковий шлях». – Вони були впевнені, що саме в цих російськомовних містах вийдуть із квітами та з поклоном: «Дякуємо, що ви прийшли нас звільняти».

Євген Комаровський пояснив, що війни розпочинаються тоді, коли в тих, хто приймає рішення, створюється перекручена картина світу.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь