Онлайн
Здоров'я

Доктор Комаровський пояснив, як позбутися запаху з рота

Експерт назвав дві головні причини даної проблеми і порадив, як їх можна вирішити.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:06, 21 вересня 2021

Існує поширена помилка щодо запаху з рота: нібито це показник величезної кількості хвороб. Але ведучий рубрики «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» назвав дві головні причини цієї проблеми та порадив, як її можна вирішити.

За словами кандидата медичних наук, саме в нашій країні, якщо заходить мова про запах з рота, найчастіше обговорюють якісь негаразди з печінкою.

«У 99,9% випадків запах з рота не має ніякого відношення до хвороб внутрішніх органів, – запевнив ведучий рубрики «Запитай у Комаровського».Існують дві причини, чому з'являється запах з рота – це проблеми з зубами або з носоглоткою».

Лікар-педіатр вищої категорії пояснив, якщо є каріозні зуби або почався процес їхнього гниття, тоді виникає неприємний запах. Отже, тоді необхідно відвідати стоматолога.

Якщо в носоглотці накопичується слиз, і він засихає, тоді починається процес гниття. Будь-які хронічні інфекції в порожнині рота та носоглотки призводять до неприємного запаху з рота. Тому важливо звернутися до отоларинголога.

«Однак отоларинголог не завжди може усунути, наприклад, хронічний тонзиліт, – сказав Євген Комаровський. – Але ви самі можете створити умови для того, щоб слиз не накопичувався та не утворював процес гниття».

За словами ведучого рубрики «Запитай у Комаровського», найголовніше, щоб у кімнаті, де ви спите, було чисте, прохолодне та свіже повітря. Бажана температура повітря в спальні – це +18 °C. Вологість – від 40 до 60%.

До того ж, можна використовувати сольові розчини для промивання носа й для полоскання горла. Це допоможе позбутися слизу й зробити так, щоб він не пересихав і не гнив.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь