Онлайн
Здоров'я

Доктор Комаровський пояснив, що робити, коли дитина ходить у дитсадок і дуже часто хворіє

Лікар-педіатр вищої категорії пояснив: якщо дитина постійно хворіє та одужує, значить, у організму вистачає сил впоратися із захворюванням.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:39, 3 листопада 2021

Коли діти починають ходити до дитячого садка, вони чомусь постійно хворіють. Цю тенденцію помічають багато батьків. Лікар Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» відповів, у чому причина і на що важливо звернути увагу.

Лікар-педіатр вищої категорії пояснив: якщо дитина постійно хворіє та потім одужує, значить, у організму вистачає сил впоратися із захворюванням. Інша річ, коли кожна вірусна інфекція перетворюється на «карнавал» із купою антибіотиків, з ускладненнями та госпіталізацією. Тоді дітей потрібно захищати від джерела захворювань.

«Якщо ваша дитина одужує протягом 5-7 днів швидко і без ускладнень, без використання величезної кількості ліків, тоді все нормально. Це формування імунної системи та профілактика алергічних захворювань, – пояснив доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною». – Продовжуйте ходити до дитячого садка».

Найчастіше причина не в дитині, а в тому, що адміністрація іноді не дотримується санітарно-гігієнічних норм і правил щодо дитячих дошкільних закладів.

Тому коли ви обираєте дитячий садок, зверніть увагу на те, щоб приміщення провітрювалося, вологість повітря була від 40 до 60%, вихователі не змушували дітей їсти, малюки гуляли на свіжому повітрі в будь-яку погоду мінімум 4 години на добу, а персонал мав щеплення від грипу.

Дуже часто в дитячих садках багато килимів, меблів та м'яких іграшок, що теж не відповідає санітарним нормам. Адже діти знаходяться на одній території практично весь день.

«Якщо ваша дитина постійно хворіє – змініть дитячий садок, а не шукайте ліки від усіх вірусів», – порадив лікар-педіатр вищої категорії.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь