Онлайн
Здоров'я

Доктор Комаровський пояснив, чому смикається око

Блефароспазм - мимовільне скорочення кругових м'яз очей. Доктор Комаровський розповів, що може впливати на його появу.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:24, 4 жовтня 2021

У рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» надходить багато цікавих питань. Одне з них пов'язане з блефароспазмом – мимовільним скороченням кругового м'яза ока. Євген Комаровський розказав, що може впливати на ваш стан.

Коли раптом починає смикатися верхня повіка, ви нічого не можете з цим зробити. До того ж немає радикального методу лікування блефароспазму. Однак ведучий рубрики «Запитай у Комаровського» у програмі «Ранок з Україною» запевнив, що це все ж таки не рідкісне явище. Хоча б раз у житті кожна людина відчула таке на собі.

«Здебільшого лікарі не мають поняття, чому з'являється блефароспазм. Дуже часто він сам по собі зникає, – додав Євген Комаровський.Майже 60-70%, у кого це буває, жінки. І над цим варто задуматися».

Кандидат медичних наук рекомендує відпочивати та висипатися. Коли людина веде нормальний спосіб життя, спить не менше ніж 8 годин на добу, не має звички нервувати через дрібниці, тоді око у неї зазвичай не смикається.

«Не зловживайте напоями, що містять кофеїн, – порадив ведучий рубрики «Запитай у Комаровського». – Міцні чай та кава, особливо в другій половині дня, посилюватимуть блефароспазм».

Але буває так, що ця проблема постійно викликає масу незручностей. Наприклад, жінка соромиться познайомитися з чоловіком або її робота пов'язана зі спілкуванням.

«Якщо смикання верхньої повіки впливає на ваше життя, тоді є серйозні методи лікування, які передбачають ін'єкції препарату ботулотоксину в повіку», – сказав Євген Комаровський.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь