Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Здоров'я

Доктор Комаровський пояснив, чи є вітаміни, які допоможуть впоратися зі стресом

Який комплекс вітамінів потрібно пропити, щоб не підірвати свою нервову систему та організм у цілому? Чи є такі вітаміни, які покращують самопочуття та допомагають підтримувати тонус?

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:53, 2 червня 2022

Уже котрий місяць поспіль у нас достатньо причин для хвилювань. Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», доктор Комаровський розказав, що допоможе мінімізувати вплив стресу на організм.

Бойові дії, новини з фронту й занепокоєння щодо майбутнього нашої країни викликають тривогу в багатьох українців. Ми намагаємося підтримувати одне одного, повертаємося до нормального життя, працюємо, спілкуємося, але себе не обдуриш: поки немає миру, важко не думати про війну та її руйнівні наслідки.

Тому доктору Комаровському часто надсилають запитання: який комплекс вітамінів потрібно пропити, щоб не підірвати свою нервову систему й організм у цілому. Взагалі, чи є такі вітаміни, які покращують самопочуття та допомагають підтримувати тонус?

«Застосування вітамінів – це здебільшого лише психотерапія, – пояснив експерт програми «Ранок з Україною». – Винятком є ​​тільки один із них – вітамін D. До решти комплексних вітамінів завжди є питання: потрібні вони чи ні».

Лікар-педіатр вищої категорії сказав, що гасло Всесвітньої організації охорони здоров'я полягає в тому, що краще віддати перевагу повноцінному й різноманітному харчуванню, ніж прийому комплексних вітамінів.

«Зрозуміло, що в умовах війни говорити про правильне харчування й можливість урізноманітнити свій раціон не доводиться, і тому прийом вітамінів нам не завадить. Але не існує вітамінів, які мають протистресовий ефект», – відповів на запит багатьох людей Євген Комаровський.

Щоб знизити рівень стресу, експерт програми «Ранок з Україною» порадив триматися таких людей у ​​своєму оточенні, які поводяться адекватно й спокійно. Зазвичай їх вибір, рішення й дії виявляються найправильнішими.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь