Онлайн
Здоров'я

Доктор Комаровський пояснив, чи обов'язково приймати при вірусі антибіотики

Дивіться рубрику "Запитай у Комаровського" на каналі "Україна" у програмі "Ранок з Україною".

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:26, 4 листопада 2021

Після візиту до лікаря на руках у пацієнта може бути список препаратів, серед яких є антибіотик. Але  варто його приймати чи ні? Якщо у вас вірусна інфекція, можливо, це помилкове призначення? Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» навів приклад ідеального призначення медика.

Слово «антибіотики» для багатьох із нас знайоме вже з дитинства. Таке враження, що без них неможливо одужати. Але це не так. Кандидат медичних наук Євген Комаровський попереджає, що немає жодної вірусної хвороби, до протоколу лікування якої входять антибіотики.

«Призначення антибіотиків при вірусних інфекціях – це один з головних медичних злочинів, тому що він супроводжується алергією та величезною кількістю бактерій, які стійкі до всіх антибіотиків», – сказав Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною».

Кандидат медичних наук пояснив, що існують уже тисячі досліджень, які доводять: призначення антибіотиків при вірусних інфекціях не лише не зменшують, а в 4-10 разів збільшують ймовірність бактеріальних ускладнень.

За словами педіатра вищої категорії, якщо при вірусній інфекції лікар призначив вам антибіотик, зверніться до іншого медика.

«Якщо ж при вірусній інфекції лікар не призначив вам взагалі жодних препаратів, а сказав, що потрібно менше їсти, більше пити, необхідне чисте, прохолодне, вологе повітря, а якщо буде зовсім погано, тоді прийміть жарознижувальні препарати, тоді це й є ідеальний медик», – сказав Євген Комаровський.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь