Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Здоров'я

Доктор Комаровський пояснив, чи можна приймати БАДи під час лікування

Бади – це не ліки, вони не призначені для лікування будь-яких хвороб, – попередив Євген Комаровський.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:16, 11 лютого 2022

Багато людей, які купують і приймають БАДи, упевнені, що з їхньою допомогою можна вилікувати хворобу. Наприклад, алергію в дитини. Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» пояснив, чи корисні БАДи для лікування.

Здоровий спосіб життя диктує свої правила. Одні з нас намагаються виключити з раціону шкідливі продукти й регулярно займаються спортом. Інші впевнені, що БАДи важливі та необхідні, якщо у вас є хронічні захворювання.

«БАДи – це не ліки, їх не використовують для лікування будь-яких хвороб, – попередив Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною». – Це добавки до їжі, які дозволяють теоретично зменшити можливість розвитку тої чи іншої хвороби. Їх застосовують для профілактики».

За словами кандидата медичних наук, якщо хтось продає вам БАДи та запевняє, що вони допоможуть вилікувати хворобу, – це злочин та шарлатанство й немає нічого спільного з цивілізованою медициною.

Особливо будьте уважні щодо здоров’я дитини. Наприклад, якщо в неї є на щось алергія – не потрібно шукати БАДи, щоб вирішити проблему.

«Лікування алергії полягає в тому, щоб виявити алерген, виключити його й усунути наслідки, – пояснив лікар-педіатр в інтерв'ю для каналу «Україна». – Ніякі БАДи не можуть вплинути на те, буде в дитини алергія чи ні».

Тому для лікування купуйте ліки, які прописав лікар, а БАДи – лише для профілактики.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь