Онлайн
Головна тема

Доповідь: 90% іммігрантів в Польщі – українці

В Польщі працює понад мільйон іммігрантів, майже 900 тис з них прибули з України.

12:45, 14 листопада 2019

Національний банк Польщі підготував оцінку фактичної кількості іммігрантів в країні на основі кількості виданих віз, карт поляка і посвідок на проживання, передає УНН з посиланням на RMF24.

Зі слів заступника директора Департаменту економічного аналізу Національного банку Польщі Яцека Котловські, в даний час в Польщі працює понад мільйон іммігрантів, майже 900 тис з них прибули з Украіни.

«Напруженість на ринку праці в значній мірі знижується за рахунок припливу іммігрантів... В даний час тільки з України прибуло майже 900 тис іммігрантів, плюс іммігранти з інших країн, включно з Білоруссю. Нам здається, що в польській економіці вже більше одного мільйона ефективно зайнятих іммігрантів», - сказав Котловські.

Також наголошується, що у зв'язку з тимчасовим характером роботи іммігрантів з України та Білорусі в Польщі, в середньому іммігрант з цих країн працює в Польщі близько 7 місяців в рік.

Варто відзначити, що темі трудової еміграції буде присвячений наступний випуск програми «Головна тема», яка виходить по суботах на каналі «Україна» о 20.00.

У новому випуску ведуча Олена Кот обговорить такі питання:

  • Яку зарплату обіцяє нова влада, щоб утримати українців від зарубіжних заробітків?
  • Хто тепер буде платити за те, щоб знайти роботу українцям за кордоном?
  • Які професії найбільш затребувані за кордоном?
  • Скільки платять за кордоном українцям з вищою освітою?
  • Чому не всі українці задоволені європейськими зарплатами?

А також журналісти програми провели експеримент, в якому двоє молодих українців без знання мови і знайомств шукали роботу в Німеччині? Що саме їм довелося робити? Скільки заробили? Чи залишаться на заробітках?

Дивіться програму «Головна тема» в суботу, 16 листопада, на каналі «Україна» о 20.00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь