Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

До ролей у серіалі «На лінії життя» актори готувалися в операційній кардіохірурга Тодурова

Сьогодні, 3 жовтня, о 20:55 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра перших двох серій актуальної драми «На лінії життя». Напередодні цієї події актори розповіли, як опановували медичну професію.

13:38, 3 жовтня 2016

Сьогодні, 3 жовтня, о 20:55 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра перших двох серій актуальної драми «На лінії життя». Напередодні цієї події актори розповіли, як опановували медичну професію.

За словами Ахтема Сеітаблаєва, виконавця головної ролі, до підготовки до зйомок режисер стрічки Антон Гойда поставився з усією строгістю. Щоб допомогти акторам вжитися в ролі людей, які щодня рятують життя, він повів їх на операцію до відомого українського кардіохірурга, який здійснив першу трансплантацію серця в нашій країні, Бориса Михайловича Тодурова.

«Я був в операційній від початку до кінця, бачив серце як на долонях. Це неймовірні враження, – зізнається Ахтем Сеітаблаєв. – Крім того, з Борисом Михайловичем у нас було дуже цікаве знайомство. У госпіталі є спеціальні кімнати, де лікарі повністю переодягаються в стерильний медичний одяг. І вийшло так, що він зайшов туди саме в той момент, коли я роздягався. Як розумієте, у нас відбулася така цікава зустріч «без краваток».

nalinii_1000x590

А ось актор Костянтин Войтенко, який виконує роль молодого хірурга Вадима, уявити себе лікарем поки не може:

«Спостерігаючи за роботою справжніх хірургів, я розумів, що це дуже відповідальна і благородна праця. Я, звичайно, не знепритомнів, але лікарем, точно стати б не зміг», – каже Костянтин Войтенко.

Як повідомлялося раніше, події медичної драми «На лінії життя» розгортаються у військовому госпіталі, який внаслідок подій останніх років стає зрізом усього нашого суспільства. Кожна серія нової стрічки телеканалу «Україна» – це історія людини, яка волею долі опиняється перед складним вибором.

У фільмі зіграло близько 300 українських акторів, серед яких вже улюблені для наших громадян Ахтем Сеітаблаєв, Олесь Задніпровський, Вікторія Литвиненко, В'ячеслав Довженко, Ольга Олексій, Костянтин Войтенко, Яна Соболевська, Лариса Руснак, Сергій Сипливий, Геннадій Попенко, Ірина Мірошниченко, Михайло Кукуюк і багато інших.

Дивіться прем'єру актуальної медичної драми «На лінії життя» вже сьогодні, 3 жовтня, о 20:55 на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь