Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Дмитро Шуров розповів, що робить для нашої перемоги

Фронтмен гурту Pianoboy з початку війни дає багато концертів для військових, медиків і працівників ДСНС. До того ж у нього були виступи в метро. Він знайомиться з людьми, які захищають нашу країну, і відчуває їхній настрій.  

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:25, 22 червня 2022

Ми по-різному реагуємо на бойові дії, іноді несвідомо робимо якісь вчинки. Музикант Дмитро Шуров поділився в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка виходить в ефірі «Індиго TV», чому він не відчуває страху й чи є сьогодні в Україні безпечні місця.

Фронтмен гурту Pianoboy з початку війни дає багато концертів для військових, медиків і працівників ДСНС. До того ж у нього були виступи в метро. Він знайомиться з людьми, які захищають нашу країну, і відчуває їхній настрій.  

«Уся моя родина і я набагато краще спимо, тому що я бачу конкретних командирів, дуже досвідчених і серйозних спеціалістів у нас в армії, які кажуть мені: «Після цього концерту ми зіб’ємо вдвічі більше ракет», – поділився Дмитро Шуров.

Нещодавно у Варшаві відбувся благодійний концерт гурту Pianoboy «Життя переможе». За словами музиканта, з початку війни це був лише другий виступ для цивільних людей.

Гість програми «Зірковий шлях» зізнався, що він не відчуває страху попри обстріли й намагання ворога зайняти нашу територію.

«Насправді страх починає пожирати людину, коли вона сидить на місці, не з ким не спілкується й закривається. Але світ побудований на взаємодії, – пояснив Дмитро Шуров. – Нам треба єднатись, щоб допомагати одне одному переборювати цей страх».

За словами музиканта, одні люди в критичній ситуації починають діяти, інші завмирають, треті тікають. Але він не сидить на місці й робить те, що може підтримати українців в цей непростий час, а саме – виходить на сцену й співає.

«Коли приїжджаєш до людей, які розгрібали завали в Харкові після бомбування, який страх може бути, яка втома або поганий настрій? Це дуже мотивує й максимально включає», – поділився гість каналу «Україна».

Але нікого з нас не вчили, як поводитися під час обстрілів, як реагувати на смерть друга або когось з рідних.

«Є люди, які після 3 місяців життя у вагоні метро бояться вийти звідти. До них приїжджають психологи, музиканти дають концерти, щоб якось їх розкачати й вивести з цього ступору, – навів приклад співак. – А є багато людей, які зараз за кордоном, тому що вони опинилися в безвихідній ситуації, втратили свої домівки. І це взагалі дуже сильна трагедія. Але є також люди, які просто виїхали, тому що дуже злякались. І це нормально».

Багатьох людей зараз турбує питання, чи можна вже повертатися в країну.

«Я ніколи не візьму на себе відповідальність робити такі заяви, – зізнався Дмитро Шуров. –  Але як людина, яка постійно живе в Києві та їздить по всій країні, можу сказати, що в Україні немає абсолютно безпечних місць. До всіх нас час від часу прилітають ракети. Щойно в ЗСУ є якісь успіхи – одразу летять ракети, ми вже звикли до цього. Але мені здається, що зараз Україні потрібні сильні люди, які мають достатньо енергії, щоб закривати постійні «дірки» і в економіці, і в емоційному плані».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь