Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Для зйомок серіалу «Не зарікайся» Труханів острів перетворили на зону АТО

Упродовж кількох місяців канал «Україна» знімає 100-серійну мелодраму «Не зарікайся», прем'єра якої відбудеться на початку січня.

16:45, 16 грудня 2015

Упродовж кількох місяців канал «Україна» знімає 100-серійну мелодраму «Не зарікайся», прем'єра якої відбудеться на початку січня.

Картина «Не зарікайся» заснована на подіях, що відбувалися в Україні протягом останніх років. Тут і початок війни в АТО, і захоплення Криму, і криваві розстріли на Майдані.

Зйомки серіалу проходять у Києві та Київській області. Для того, щоб максимально реалістично передати атмосферу воєнних дій, знімальна група серіалу перетворила Труханів острів в зону АТО зі справжніми блокпостами, колючим огорожею і траншеями. Там же йшли зйомки і перестрілки між українськими військовими і бойовиками ЛНР, а пейзажі Криму знімали у Вишгороді на Київському морі.

«Ми довго готувалися до зйомок, вивчали всі можливі локації в Києві та Київській області. Було багато суперечок, але в підсумку ми вибрали місця, що якнайкраще передають пейзажі Криму та східної частини України. Так само нам хотілося не налякати киян зйомками, тому намагалися всі вибухи проводити на максимально закритих територіях», - коментує виконавчий продюсер Саша Ткаченко.

Post_Ne zarekaysya_2

Одну з найскладніших сцен - бомбування в'язниці в Луганській області, де відбуває своє покарання головна героїня Людмила, знімали за Києвом на пожежному полігоні. Під час перестрілки снаряд потрапляє в будівлю, і всі ув'язнені розбігаються. Режисерові-постановнику Сергію Кравцю вдалося зробити неможливе - зняти вибухи, паніку і метушню всього за два дубля.

Автором сценарію виступила Тетяна Гнєдаш («Клан Ювелірів», «Безсмертник», «Дворняжка Ляля», «Катіна Любов», «Джамайка», «Маруся», «Сашка», «-Поцілуй!»).

Виробництво серіалу здійснює команда Front Cinema, що входить до складу Медіа Групи Україна.

Прем'єра картини «Не зарікайся» на телеканалі «Україна» запланована на січень 2016 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь