Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Для зйомок серіалу каналу «Україна» підірвали в'язницю в зоні АТО

Під час зйомок 100-серійної мелодрами «Не зарікайся» власного виробництва каналу «Україна» компанія «Front Cinema» намагалася максимально правдоподібно відобразити події, що розгорталися на Південному Сході нашої країни.

17:14, 2 грудня 2015

Під час зйомок 100-серійної мелодрами «Не зарікайся» власного виробництва каналу «Україна» компанія «Front Cinema» намагалася максимально правдоподібно відобразити події, що розгорталися на Південному Сході нашої країни.

Головна героїня серіалу «Не зарікайся» Людмила Поліщук відбувала покарання в одній із в'язниць, розташованих у Луганській області. До довгоочікуваного звільнення їй залишалися лічені дні, але війна на Південному Сході України зламала всі її плани. Один зі снарядів потрапляє в основний барак виправно-трудової колонії, і всі ув'язнені починають розбігатися.

Зйомки цієї складної сцени проходили вночі під Києвом на пожежному полігоні. Актрисам, які грали «зечок», доводилося бігти під вибухами справжніх снарядів. Так як кожен дубль був небезпечний для життя, Сергій Кравець встановив правило: якщо актриса спіткнулася і впала, потрібно лежати на місці, оскільки бігти далі небезпечно для життя.

«Вибір локації пояснюється просто - на полігоні є спеціально обладнані для навчання пожежників стіни, які не горять. Знімали практично вночі, а на вулиці була мінусова температура. У сцені були задіяні актриси, яким доводилося не тільки працювати в легкому тюремному одязі, а й чимало часу провести на холодному бетоні», - розповіла виконавчий продюсер Саша Ткаченко.

Нагадуємо, в основі сюжету картини «Не зарікайся» лежить історія Людмили Поліщук, яку засудили до 15 років позбавлення волі. Весь час в ув'язненні Людмила живе в очікуванні зустрічі зі своєю дочкою. Історія відбувається на тлі реальних подій, що відбуваються на Південному Сході країни в останні кілька років.

Прем'єра картини «Не зарікайся» на телеканалі «Україна» запланована на січень 2016 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь