Онлайн
Дивовижні люди

Дивовижні люди: правила голосования в гранд-финале

В гранд-финале определять победителя будут украинцы

10:15, 18 апреля 2019

Дивовижні люди: правила голосования в гранд-финале

27 апреля в финальном, 10-м выпуске телепроекта «Дивовижні люди» будут бороться лучшие из лучших, а победителя шоу выберет вся страна с помощью голосования.

В каждом из 9 выпусков за победу соревновались 6 участников. Победитель выпуска определялся с помощью голосования: участников оценивали зрители в зале с помощью специального мобильного приложения, а также судьи проекта.

Звездными экспертами проекта стали популярная телеведущая, почетный посол фонда ООН в области народонаселения в Украине Маша Ефросинина, известная певица, Королева ночи Оля Полякова, ведущий главного ток-шоу страны «Говорить Україна» на канале «Украина» Алексей Суханов и ученый, популяризатор науки Виктор Комаренко.

Победителя супершоу «Дивовижні люди» выбирает вся страна, звездные эксперты баллы не ставят. Линии для голосования уже открыты. Чтобы отдать свой голос, необходимо отправить СМС на номер 2909:

•    с текстом 1 – за человека-эхолокатора Олега Шпая;


•    с текстом 2 – за женщину с феноменальной памятью Наталью Жидкову;


•    с текстом 3 – за мультифункционала Андрея Лушпака;


•    с текстом 4 – за знатока опер Олега Оливко;


•    с текстом 5 – за парня с уникальной цифровой памятью Артема Гарина;


•    с текстом 6 – за «математического Шумахера» Влада Безгинова;


•    с текстом 7 – за художника-амбидекстра Валерия Гришанина;


•    с текстом 8 – за мальчика с поразительной тактильной памятью Колю Бабенко;


•    с текстом 9 – за уникального спидкубера Александра Иванчака.

Правила використання SMS-сервісу (SMS-голосування) в телевізійній передачі під назвою «Дивовижні люди» в ефірі телеканалу «Україна»

1.1. Участь в SMS-голосуванні доступна для Абонентів з 20 квітня до 27 квітня 2019 року (обидві дати включно). Час початку та закінчення голосування за учасників Передачі будуть повідомлятися в ефірі Телеканалу «Україна» ведучим Передачі (далі – «Голосування»). Подробиці Голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися ведучим Передачі.2. УМОВИ УЧАСТІ В ГОЛОСУВАННІ: 

2.1. Брати участь в SMS-голосуванні можуть телеглядачі, які є абонентами операторів стільникового зв’язку України: ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ VODAFONE), та lifecell (ТОВ «лайфселл»).

2.2. Брати участь в SMS-голосуванні можуть телеглядачі, яким на день SMS-голосування виповнилось 18 років. Враховуючи інтерактивний характер SMS-голосування, організатор попереджає про зазначені вікові обмеження, але не несе та не може нести відповідальність за порушення телеглядачами правил про вікові обмеження. 

2.3. Один абонент має можливість відправити один SMS-голос не більше 1 разу за добу. Вартість послуг за направлені SMS-повідомлення під час періоду Голосування понад встановлений ліміт для зарахування голосів будуть підлягати сплаті, але голос/голоси Абонента не буде зараховано.

2.4. Надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер є платним. Вартість sms на номер 2909 для абонентів мережі ПрАТ "Київстар" становить 0,94 грн., ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ «Vodafone») становить 0,94 грн., ТОВ «лайфселл» (ТМ lifecell) становить 0,94 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ без ПФ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Вартість надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер автоматично знімається з особистого рахунку абонента. 

2.5. Послуга надається ТОВ «Френдс Продакшн». Адреса: Україна, 01030, м. Київ, вул. Івана Франка, буд. 30, оф. 37.

2.6. Претензії щодо якості та порядку надання послуг направляються на розгляд ТОВ «Френдс Продакшн». Телеканал «Україна» не розглядає претензії, пов’язані з якістю та порядком надання послуг доступу до інтерактивної системи SMS-голосування. 3. ПРАВИЛА УЧАСТІ В ГОЛОСУВАННІ: 

3.1.1. Для того, щоб взяти участь в SMS-голосуванні телеглядачеві необхідно з телефону, який підключений до мережі операторів стільникового зв’язку України: ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ VODAFONE), та lifecell (ТОВ «лайфселл»), надіслати SMS-повідомлення на Короткий номер 2909 з номером учасника (тобто з одним із чисел 1,2,3…9). 

3.1.2. Протягом строку Голосування, вказаного у п.1.1. цих Правил, Голосування проводиться тільки за тих учасників, які оголошуються ведучим Передачі, та приймають участь у фінальному випуску Передачі.

3.1.3. За успішне надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер 2909 Абонент сплачує вартість послуг, вказану у пункті 2.4 цих Правил. 

3.1.4. Абоненту, який у період проведення SMS-голосування відправив SMS повідомлення з одним із 
чисел 1,2,3, ... 9 на короткий номер 2909 у відповідь отримає одне з наступних SMS повідомлень: 

- якщо повідомлення надійшло в момент активного голосування за учасника № Х, який не вибув з проекту: 

Дивовижні люди – канал Україна! Ваш голос зараховано. Дякуємо!

- якщо повідомлення надійшло після зупинки Голосування: 

Дивовижні люди – канал Україна! Голосування завершено. Дякуємо!

- якщо повідомлення надійшло за учасникa № X, який не приймає участі в голосуванні, на даному етапі: 

Дивовижні люди – канал Україна! Голосування за учасника вже неможливе

- якщо від абонента надійшло більше смс-голосів, ніж вказано в п.2.3 цього Додатку: 

Дивовижні люди – канал Україна! Перевищено ліміт повідомлень за добу.

4.1. За результатами SMS-голосування визначається переможець Передачі у прямому ефірі каналу «Україна». Ведучий Передачі оголошує ім’я учасника фіналу (Переможця Передачі «Дивовижні люди»), за якого глядачі віддали найбільшу кількість голосів у Голосуванні в період, що зазначений в п.1.1 цих Правил.

4.2. Результати Голосування, зафіксовані в ефірі каналу «Україна», є остаточними і не можуть бути змінені / оскаржені. 

4.3. Беручи участь у Голосуванні Абоненти підтверджують, що належним чином ознайомлені з цими Правилами, зобов’язуються їх дотримуватись, надають свою повну та безумовну згоду з ними.

Смотрите анонс гранд-финала шоу «Дивовижні люди»

Присоединяйтесь к каналу «Украина» в меседжерах, чтобы узнавать первыми об актуальных и избранных материалах по ссылкам:
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

 

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь