Онлайн
Зірки

Діма Коляденко згадав, як ходив із Іриною Білик на еротичне шоу

Діма Коляденко зізнається, завжди відчував, що весілля у нього з Білик не буде.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:04, 26 листопада 2021

Співак та хореограф Діма Коляденко розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», що йому підказувала інтуїція у сосунках зі співачкою Іриною Білик.

Діма Коляденко зізнається, завжди відчував, що весілля у нього з Білик не буде.

«Я робив Ірі пропозицію, але я відчував, що в нас не буде весілля. Так, ми намагалися робити дитинку, так, ми хотіли, ми вигадували ім'я. Але я знав, що ми не будемо разом. У мене була чуйка така. Я їй просто робив пропозицію, жартома. Я знав, що Іра братиме обручки, але заміж за мене ніколи не вийде», - розповів Коляденко.

Стосунки пари були насиченими, закохані часто подорожували разом, літали на шопінг, а одного разу в Амстердамі потрапили на вулицю червоних ліхтарів, на шоу для дорослих.

«Ми заплатили на двох 100 євро. Відкривається завіса, виходить чоловік та жінка. Чоловік роздягає жінку наголо. Вона роздягає його, і вони починають перед усіма займатися сексом. Як Катя Кухар каже, моя улюблена балерина, це було дуже фривольно. Коротше, ми з Білик ледве до готелю добігли», - поділився із журналістами каналу «Україна» Коляденко.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь