Онлайн

Практикуючий акушер-гінеколог прийняв пологи на знімальному майданчику «Чергового лікаря»

31 січня о 13:30 канал «Україна» покаже перші дві серії продовження україномовного медичного серіалу «Черговий лікар». Другий сезон «Чергового лікаря» обіцяє бути насиченим не тільки драматичними історіями, а і складними сценами в операційних. Виробництвом стрічки займається компанія FILM.UA.

12:38, 26 січня 2017

31 січня о 13:30 канал «Україна» покаже перші дві серії продовження україномовного медичного серіалу «Черговий лікар». Другий сезон «Чергового лікаря» обіцяє бути насиченим не тільки драматичними історіями, а і складними сценами в операційних. Виробництвом стрічки займається компанія FILM.UA.

Щоби запобігти «ляпам» у процесі зйомки, компанія FILM.UA запросила в кадр справжніх лікарів, котрі консультували акторів і всю знімальну групу. Один із експертів акушер-гінеколог особисто приймав пологи під час зйомок сцени кесаревого розтину.

«Те, що можна показати глядачам з огляду естетичних міркувань, ми намагалися зробити максимально природно і якісно. Звісно, у кадрі буде багато крові, але все в межах дозволеного. Особливу увагу я звертав на дрібнички, щоби запобігти «ляпам», — навіть чи правильно акушер тримає трубочку для прослуховування серцебиття дитини», — розповів деталі лікар акушер-гінеколог Головатенко Андрій Валерійович.

Експерт зізнався, що йому сподобався досвід акторської майстерності, але все-таки медицина рідніша. Фахівець відзначив високий професійний рівень співробітників компанії FILM.UA, котрі якісно створюють сучасне українське кіно.

«Я був вражений тим, наскільки злагоджено працювала знімальна група. Коли кожний знає свої завдання, то робота йде швидко і легко. Приємно було спостерігати за командною роботою людей, котрі люблять те, чим займаються. Раніше я не міг дивитися медичні серіали. Гадаю, почну з «Чергового лікаря», — із усмішкою зазначив медичний експерт.

Актори, які виконали головні ролі лікарів у серіалі, зізналися, що як під час зйомок першого, так і другого сезонів, вони часто зверталися за медичною консультацією до експертів на знімальному майданчику, а також дивилися відеоролики на відповідну тематику.

«Багато уваги під час зйомок приділяли медичній термінології. Дякуємо нашим експертам — діючим лікарям, котрі завжди підказували нам що і як правильно зробити в кадрі, аби сцена виглядала природною. З нами працюють справжні лікарі-професіонали», — говорить виконавець ролі головного лікаря «швидкої» Михайло Романов.

Зйомки 40 серій другого сезону стартували влітку 2016 року і проходили в Києві в павільйоні студії FILM.UA. Наразі команда «Чергового лікаря» продовжує роботу над третім сезоном стрічки.

В основі сюжету серіалу — історії про будні лікарні швидкої допомоги, медики якої не тільки лікують пацієнтів, але й допомагають розібратися у проблемах особистого характеру.

Головні ролі в серіалі виконають вже відомі глядачам українські актори Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Михайло Романов, Ірина Ткаленко, Надія Левченко та багато інших.

Режисери: Олександр Онуфрієв, Андрій Колесник.

Креативний продюсер і головний автор: Юлія Міщенко.

Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Олена Канішевська.

Виконавчий продюсер: Елла Бобленюк.

Нагадаємо, «Черговий лікар» — перший україномовний серіал на медичну тематику. Прем’єра відбулася у травні 2016 року на телеканалі «Україна». Над створенням стрічки працювала команда професіоналів компанії FILM.UA.

Дивіться продовження україномовної медичної драми «Черговий лікар» із 31 січня о 13:30 на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь