Онлайн

«Робити піар на сокровенному я не буду» - Олег Винник відповів на незручні питання детектора брехні

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по будням о 19:50!

18:00, 28 грудня 2019

В ексклюзивному випуску ток-шоу «Говорить Україна» з ведучим Олексієм Сухановим, який глядачі побачили на телеканалі «Україна» 27 грудня, розкрилися невідомі подробиці життя співака Олега Винника. У студії друзі співака розповіли про початок його кар’єри, а сам Винник пройшов тест на детекторі брехні.

Напередодні Нового Року у студії «Говорить Україна» розкрилися невідомі факти з життя співака. У випуску «Всі секрети Олега Винника: що покаже новорічний детектор», стало відомо, що музикант у юні роки відмовлявся співати.

Свій творчій шлях Винник розпочав у музичному гурті, де грав на гітарі. Про перші виступи співака розповів його друг дитинства Володимир.

«У 1988 році я прийшов грати у духовий оркестр у сільській будинок культури, так ми і зустрілись. Олег завжди був поза конкуренцією, у нього були в оркестрі нелегкі партії, він грав на тенорі, завжди був кращим. Ми створили гурт, співали українські народні пісні, трішки шансон, пробували рок. Нам тоді було 16-17 років», - ділиться Володимир.

Чоловік розповів, що, коли вони з Винником почали займатися творчістю, у будинку культури не було хороших музичних інструментів. Тоді хлопці вирішили самі купити обладнання і першою стала гітара для Олега Винника

«Він фанатично любив рок, тому вирішили першому купити йому інструмент. Тоді з Німеччини приїхав музикант, який привіз на продаж інструмент. Батьки Олега доклали грошей, і ми придбали йому гітару. Коли приїхали по неї, Олег зблід, у нього затремтіли руки. Музикант, який продавав інструмент, почав на ньому талановито імпровізувати. Потім передав гітару Олегу і той точно відтворив все почуте. Музикант був шокований і сказав: «Ти зірка». Олег взяв гітару і не випускав її з рук», - ділиться подробицями того історичного для Винника дня.

Читай також
«Стрибнув з другого поверху» - новорічне ток-шоу «Говорить Україна» розкриє подробиці життя Олега Винника

«Стрибнув з другого поверху» - новорічне ток-шоу «Говорить Україна» розкриє подробиці життя Олега Винника

Олег Винник переїжджає жити у Німеччину: в чому причина

Олег Винник переїжджає жити у Німеччину: в чому причина

За словами Володимира, гітара коштувала до 800 радянських рублів, і це на той час була дуже велика сума.

Та, як друзі не вмовляли Олега Винника співати, той відмовлявся виконувати вокальні партії. Доленосним став форс-мажор, який вніс свої корективи у долю Винника.

«Ми були вже відомою групою не тільки у селі. Нас запрошували на різні події, весілля. Співали я та ще двоє наших друзів. Олег не був вокалістом, він гарно грав на гітарі і постійно імпровізував. – пригадує Володимир і додає. - Олег категорично відмовлявся співати, навіть ставив умови: «Якщо будете мене змушувати співати, я не буду з вами грати». Одного разу на Новий рік ми мали виступ у сільському клубі, який був повністю забитий людьми. І у той вечір у всіх вокалістів нашої групи сів голос і не було кому співати. Я кажу: «Олег, рятуй команду, люди прийшли». Він довго думав і врешті решт погодився. Коли Олег почав співати, я відчув, що щось не те з апаратурою, так буває, коли ми тихо граємо, або, коли артист настільки гарно співає і все входить у резонанс, і тоді апаратури не чутно. Олег настільки увійшов в азарт ,що коли закінчили виступати, Олег питає: «Ну як?», а я кажу: «Все, ти зірка».

До речі, у рідному селі Олега Винника досі зберіглася гітара, на якій він грав. Місцеві мешканці її називають оберегом місцевого дому культури.

У пресі ходить чимало чуток навколо особистості Олега Винника. Щоб розставити всі крапки над «і», співак пройшов тест на поліграфі.

Детектор офіційно підтвердив, що дійсно Винник працював гувернером для двох хлопчиків у 1996 році за кордоном. Але заперечив, що на початку кар’єри артисту допомагала заможна прихильниця. Також співак відповів категоричне «Ні» на запитання, чи робив пластичні операції, та спростував той дивний факт, що має 32 дитини. Торкнулися й болючого для артиста запитання: чи був він на похоронах батьків? Адже багато хто і досі звинувачує Винника у тому, що він не попрощався з матір’ю. Детектор підтвердив: Олег був присутнім на похоронах обох своїх батьків. На питання, чи зайняте його серце, співак відповів чесно - «Так».

«Всі люди знають, скільки мені років. У 46 років чоловік з вільним серцем не може існувати. Моє серце зайняте, адже воно не може бути вільним у нормального дорослого чоловіка, який співає про любов, щастя, віру, відносини. Я би не хотів бути у 46 років без кохання та любові, які в мене є, - прокоментував Винник і додав, - звичайно, всім цікаво, скільки у артиста дружин та дітей. Я постійно наголошую на тому, як тільки у артиста не буде творчості, натхнення, пісень, ніякий піар не допоможе. Мені бридко дивитись ,коли скрута у артиста, він не має що показувати людям, і вивертає своє все. Але робити піар на сокровенному я не буду, Що у мене ще залишилось? Я навіть, коли в ресторан приходжу їсти, всі знімають на телефон. Я спочатку не міг їсти, а потім змирився. Чи є хоча б одна річ, про яку не хочу говорити? Є, те що мені святе та сокровенне. І мені не важливо, що зі мною буде завтра. Я сьогодні щаслива людина, адже маю все, що називається щастям».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь