Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Дантес про розлучення: «Ми любимо одне одного, але не кохаємо»

Новина про те, що Володимир Дантес та Надя Дорофєєва більше не разом, здивувала багатьох, адже ця пара ніколи не була пов'язана зі скандалами, зрадами та сварками.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:13, 9 травня 2022

Коли відомі та дуже талановиті люди розходяться і обирають свій шлях, шанувальники все ж таки сподіваються, що це не по-справжньому, завтра пара знову буде разом. Співак Володимир Дантес у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» розказав, коли саме він і Надя Дорофєєва зробили свій вибір і чи було це взаємне рішення.

Новина про те, що Володимир Дантес і Надя Дорофєєва більше не разом, здівувало багатьох людей, тому що ця пара ніколи не була пов’язана зі скандалами, зрадами та сварками. Всі бачили любов, взаєморозуміння та повагу одне до одного. Тільки в «Зірковому шляху» співак відверто розказав, що саме відбувалося в його особистому житті.

«Ми з Надею не були разом уже наприкінці січня і хотіли сказати про це в перший день весни, – поділився музикант в інтерв’ю каналу «Україна», – тобто зробити щось класне, щоб пояснити: розлучення – це не печаль і біда, це може бути весело».

Дантес впевнений, що розлучатися треба в той момент, коли ви ще не зіпсували все те, що у вас було. Тоді ви продовжите поважати одне одного, спілкуватись і надалі залишатися друзями.

«Я нещодавно дізнався про різницю між словами «люблю» і «кохаю». Ми з Надею любимо одне одного, але не кохаємо, – сказав Дантес в інтерв’ю каналу «Україна». – Щоб зберегти кохання, ми справді багато чого робили, дуже довго розмовляли, а потім зрозуміли: навіщо когось утримувати і щось обіцяти, якщо можна піти своїм шляхом і при цьому залишитися добрими людьми. У наших стосунках не було останньої краплі, ми разом прийшли до цього рішення: «Давай?» – «Ну, давай».

Гість програми «Зірковий шлях»  вважає, що попереду на нього чекає ще багато всього: життя триває, незабаром ми переможемо, у співака круті плани та безліч можливостей.

Сьогодні Володимир Дантес і Надя Дорофєєва – друзі, рідні люди, талановиті та молоді музиканти, але вже окремі чоловік і жінка. І вони не сумують, що їхня історія закінчилася, тому що попереду дійсно ціле життя.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь