Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Героїня серіалу "Квіти дощу" Міла Сивацька розповіла про особистий список бажань та плани на майбутнє

17:40, 15 грудня 2017

На телеканалі "Україна" відбулася прем'єра серіалу "Квіти дощу", одну з головних ролей в якому зіграла молода українська акторка Міла Сивацька.

Про свою роль у серіалі та про плани на ймайбутнє акторка розповіда журналістам видання "Теленеделя".

- Розкажіть про свою героїню Ніну. Чим ця роль вас привабила?

- Ніна мене зацікавила тим, що вона скромна, а мені дуже рідко пропонують грати таких чистих, щирих і скромних дівчаток. Ніна – це прямо дівчинка-янголятко. Але, при всьому при цьому, вона сильна особистість.

- Зазвичай актори говорять, що поганців грати набагато цікавіше.

- Поганців грати, безумовно, цікавіше. Ось у другому моєму проекті "Біле-чорне", в якому я знімалася паралельно з "Квітами дощу", у мене як раз вибухова, небезпечна дівчинка з червоною помадою і на підборах. Тут – досконала протилежність. Мені подобається в Ніні те, що протягом всього серіалу вона грає конфлікт не з кимось, а сама з собою. Тобто, коли її бажання заборонені з якихось моральних засад суспільства, вона намагається їх глушити в собі. Їй стає боляче від цього, і в підсумку вона каже: "Та йдіть ви всі, краще я буду щаслива".

- Щось доводилося робити вперше на цих зйомках?

- Так, у нас була сцена, де моя героїня з персонажем Андрієм після випускного починають цілуватися. У них з'являється якась інтимна близькість, вони закривають очі, рухаються в бік дивана, щоб на нього випадково впасти. Ми з закритими очима трохи промахнулися і ... впали на підлогу. Ось таке у мене було вперше (сміється). Було б здорово, якби цей момент вставили в фільм про фільм.

- Чи не стривожились зніматися в таких сценах?

- Так там і не було ніякої еротики. Я думаю, що поцілунки присутні завжди. Кожна людина, неважливо в п'ятнадцять або в сорок років, цілується. Ми ж граємо випускників, немає в цьому абсолютно нічого вульгарного. Ця постільна сцена тим і прекрасна, що вона в якійсь мірі незручна, наївна, дитяча. Не думаю, що хтось побачить там якийсь вульгарний підтекст.

- А як ваш хлопець реагує?

- Ну, напевно, він ревнує. Але розумієте, коли я в кадрі граю любов, думаю саме про нього. Взагалі, я вважаю, що професія актриси тим і прекрасна, що на майданчику ти отримуєш дуже багато уваги, якої навіть в заміжжі багатьом жінкам інших професій не вистачає. Бажання зраджувати знакає як таке, тому що після всіх цих поцілунків на майданчику з чужими людьми ти приходиш додому, обіймаєш свого рідного і усвідомлюєш цю величезну різницю. Сподіваюся, мій хлопець теж це розуміє.

- Чи радитеся ви з ним з приводу участі в проектах? Чи це виключно ваш вибір?

- У мене є табу. Я сама не хочу брати участь у розпусних еротичних сценах і сценах з повним оголенням. Це моя особиста позиція. Або ж це має бути щось вже дуже вартісне, скоріш за все - якийсь художній фільм, в якому без цього неможливо розповісти історію. В таких ситуаціях я завжди думаю: "А що, якщо це подивляться мої діти, як вони до цього поставляться?" Швидше за все, якщо в цьому буде якийсь сенс, вони скажуть: "Мама, ти молодець, ти донесла людям важливу ідею , а все інше неважливо". А якщо це просто так, тоді немає. Поки у мене таких ситуацій не було, і я не думаю, що вони з'являться найближчим часом.

- Пам'ятаєте свою першу роль? Скільки років вам було?

- Мені було вісім років, це був художній фільм Анатолія Матешко "Геній порожнього місця". У той час я займалася бальними танцями і була мега амбітною дитиною. І ось, одного разу до нас прийшов Анатолій Миколайович шукати дівчинку на роль дочки одного з персонажів фільму, якого грав Віталій Борисюк - чоловік Ольги Сумської. Я тоді відразу почала говорити: "Візьміть мене! Будь ласка, візьміть мене!" – і мене взяли. Це був як перший початок. А поки я їхала на одну зйомку, потрапила на іншу, і так закрутилося-закрутилося.

- Знаю, що ви також пробували співати.

- Пробувала, але невдало. Це не моє. Не можна вміти все.

- У чому ще себе шукали?
- Ой, я багато чого пробувала. Я навіть хотіла стати детективом, лаборантом, який працює з пробірками. Я в дитинстві любила CSI, тому і хотіла.

- Напевно, ви і стали актрисою, тому що можна спробувати все.

- Так, це великий плюс. Ось якщо тобі чогось не вистачає в житті, наприклад, піаніно - ти приходиш на знімальний майданчик "Квітів дощу" і там твоя героїня грає на піаніно. А якщо тобі не вистачає яскравого макіяжу, йдеш в «Біле-чорне» - і тебе там фарбують взагалі всіма барвами.

- На піаніно грати вміли чи довелося навчитися для ролі Ніни?
- Не вміла. Мені додому спеціально привезли синтезатор, щоб готуватися, і я займалася з викладачем. Моя героїня Ніна грає в філармонії, для зйомок потрібно було навчитися виконувати "Місячну сонату" Бетховена.

- Наскільки вам взагалі близька музика?

- Я завжди мріяла грати на піаніно, тому, напевно, так і загорілася цією роллю. Дуже люблю класичну музику і пісні під фортепіано, але мені не було де його поставити. Це якраз той список, до якого я ще не добралася. А завдяки роботі всі мої сусіди нарешті дізналися про мої бажання (сміється).

- Як ви проводите вільний час?

- Зараз ми робимо ремонт, тому останнім часом мені дуже подобається кудись ходити і купувати різні цікаві фенечки для квартири. Я сподіваюся, що коли-небуть це закінчиться, і я зможу просто відпочивати, а не весь час пилососити після дрилі. І ще я дуже люблю готувати і читати. Бродський і Біг Мак моя слабкість.

- Бачила, які гарні тортики ви робите. Як з'явилася така ідея?

- Ой, це цікава історія! Пам'ятаю, колись років в п'ятнадцять-шістнадцять я була вчителем російської мови в іноземців. У мене було три студент, і ми спілкувалися з ними англійською. У одного з них було вільне приміщення. Для ресторану воно розташовувалося не в дуже незручному місці, а ось для якогось виробництва підходило в самий раз. І ось він якось запитує: "Слухай, у тебе немає якихось знайомих кондитерів, які хотіли б відкрити пекарню?", І я кажу: "Навіщо хтось, якщо є я! Я навчуся, я все зроблю". Ясна річ, що ніхто нічого не відкрив, тому що я була ще маленька, але саме тоді я почала купувати різне устаткування додому, присипочки, барвники, кондитерські мішки. Спочатку я спекла торт на День народження подруги, рецепт якого знайшла в Інтернеті, і він усім дуже сподобався. Двоє людей з того свята відразу у мене його замовили. Потім я створила сторінку в Instagram і почала продавати. Сподіваюся, що протягом семи років я все-таки відкрию цех самостійно.

- Будете готувати все сама чи наймете кондитерів?

- Звичайно, самій мені не впоратися, але рецептура і бачення будуть моїми. Сподіваюся, що я знайду своїх однодумців, і ми з ними зробимо щось дуже смачне і класне.

- У вас є список бажань? Що в ньому ще залишилося невиконаним?

- Так, є список речей, які я хочу спробувати. Наприклад, поїхати в подорож по світу. Ось саме не в туристичні місця, а такі, де можна дізнатися менталітет інших країн зсередини, не в готелях, а в якихось маленьких квартирах в старих душевних районах. Або пожити в горах. Їсти в забігайлівках і ходити по вулицях в навушниках, читати книги письменників, які народилися в цій країні.

- Є країни, куди б ви поїхали в першу чергу?

- Я дуже хочу до Японії, Кореї і в Сінгапур. Європа все-таки ближче до нас, українців, а ті країни абсолютно далекі і, я впевнена, там дуже багато красивих місць.

- А місцева кухня?

- Кухня - це теж цікаво. Але я не можу нічого сказати, тому що не пробувала, крім суші. Ось ці роли і суші, які у нас продаються, в Кореї називаються кімбап, і вони їдять це блюдо як бутерброд, а не ріжуть як у нас. Суші у них вважається тим, що у нас називають сашимі, а все інше – кімбапи. Загалом, цікаво, тим більше, коли ти знімаєшся в корейській адаптації.

- В Америку ніколи не хотіли?

- Звичайно, хотіла. І дуже хочу поїхати туди вчитися. Просто до цього етапу потрібно ще трішечки підійти.

- Вчитися акторській майстерності? Вибрали вже, може, школу?

- Так. Є пару варіантів, але зараз ще рано про це думати. Мені потрібно ще трохи пожити і краще пізнати себе. Вважаю, що в акторській грі дуже важливий життєвий досвід, тому, щоб вміти щось показати, це потрібно колись побачити, відчути, намацати. В Америку я обов'язково поїду. Всьому свій час.

- Чи залишитеся там, якщо все складеться?

- Думаю, там таких як я, які з усього світу приїжджають, мільярди. Дай Бог, якщо щось буде. Але все-таки я сподіваюся, що колись зможу набрати свою певну аудиторію, підвищити свій акторський статус, щоб в Україні зробити щось краще, ніж в Америці.

- А зараз ви вчитеся?

- Так, я вчуся на журналіста, вже на другому курсі. Думаю, що це мені не завадить. ЗМІ, спілкування з людьми – це будь-кому акторові буде в плюс.

- У вас близько 150 тисяч передплатників в Instagram. Як думаєте, чим цікавий ваш профіль для фоловерів?

- Думаю, що я їх залучаю своєю безбашеністю і природністю. У мене невеликі груди, ненакачані губи і я не вважаю, що це мінус.

- Хоча зараз багато дівчат подкачують собі губи. У вас ніколи не було такого бажання?

- Ні я не хочу. Я "за" природність і саме це я хочу показати у всіх своїх сторінках в соціальних мережах. Таким чином я намагаюся агітувати хлопців, які кожен день на мене дивляться. Як не крути, а це вже якась відповідальність.Багато з них ще діти чотирнадцяти-п'ятнадцяти років, і я не хочу, щоб вони росли в суспільстві дівчат з пишними формами, які продають себе і показують через свої соціальні сторінки, що головне – це бути сексуальною, і кожен день можна ходити по клубах, тусуватися і напиватися. Я хочу їх агітувати до чогось цікавого, до того, що є багато іншого, чим можна захоплюватися. Намагаюся донести, що круто бути природним і справжнім.

- Ви щаслива людина?

- Дуже.

- Назвіть три складових свого щастя.

- Смачна їжа ... Я намагаюся себе обмежувати, але це дуже важко я гурман. Коли я недавно побачила оголошення про доставку їжі з McDonalds на будинок, я зрозуміла, що потрібно терміново бігти в зал (сміється). Отже, три складових – це смачна їжа, близькі люди поруч, і щоб ці люди були щасливі.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь