Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Цикл "Великі мрійники": "Жюль Верн. Подорож довжиною в життя"

У понеділок, 6 січня, на телеканалі "Україна" вийде перший випуск циклу розважально-пізнавальних блокбастерів "Великі мрійники", який буде присвячений невтомному мандрівникові, письменнику і географу Жулю Верну.

13:26, 3 січня 2014
У понеділок, 6 січня, на телеканалі "Україна" вийде перший випуск циклу розважально-пізнавальних блокбастерів "Великі мрійники", який буде присвячений невтомному мандрівникові, письменнику і географу Жулю Верну.

З дитинства Жюль Верн мріяв про далекі незвідані країни, уявляючи, наскільки тамтешнє життя відрізняється від того, що оточувало його в Європі. Навчання на юридичному факультеті в Сорбонні обтяжувало його, і замість законів і кодексів майбутній великий письменник вивчав карту зоряного неба, мріючи про подорож на Місяць.

Знайомство з Олександром Дюма відкрило йому двері у світ літератури, але справжній успіх прийшов до нього тільки тоді, коли Жюль Верн став писати про те, що дійсно захоплювало його розум і серце - про подорожі. Багата уява та аналітичний склад розуму дозволили автору створити образи і картини, які приголомшують читачів і донині.

У своїх творах Жуль Верн в чомусь передбачив розвиток наукового прогресу. Однак, як справжній учений, у своїх творах він не вигадував "теорії майбутнього", а розвивав і моделював вже існуючі розробки та ідеї. Подорожі в космос, дослідження підводних глибин - Жюль Верн переносив читачів в ці дивовижні світи, щоб одного разу вони стали частиною повсякденної реальності.

У новій серії "Великих мрійників" творці проекту за допомогою CGI-графіки не тільки відтворюють основні етапи життя знаменитого письменника, а й розкривають глядачеві мрії і фантазії Жюля Верна - людини, чиї ідеї продовжують розбурхувати фантазію своєю неординарністю.

Дивіться першу серію циклу "Великі мрійники" "Жюль Верн. Подорож довжиною в життя" 6 січня о 16:00 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь