Онлайн
Зірки

Цибульська, Ткач та Андре Тан відвели дітей до першого класу

В цьому році першокласниками стали діти багатьох українських зірок.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:16, 2 вересня 2021

Українські знаменитості розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, яку школу обрали для своїх дітей.

Син співачки Олі Цибульської, Нестор, буде навчатися у приватній школі, про це зірка розповіла на телеканалі «Україна».

«З 1 класу навчання англійською. В силу того, що Нестор творча людина і він вимагає уваги, мені хотілося, щоб цю увагу могли йому надати. І англійська мова – в сьогоднішньому світі без цього неможливо. У них не буде 12-бальної системи. Але будуть наліпки, за класну натхненну роботу будуть давати літачки, ігрова форма. Мені важливо не оцінки, не 12 балів, не те, що на зборах будуть казати, що мій син найшвидше читає. Хоча він читає вільно вже трьома мовами. Мені важливо не відбити в нього бажання вчитися», - говорить співачка.

Цього року до першого класу йде і донька Юрія та Вікторії Ткачів – Ліза.

«Коли в класі 30-40 чоловік, як на мене, це не варіант для того, щоб можна було донести кожній дитині інформацію, яку вивчають з предмета. В нашій школі три 1-х класи по 16 людей . Це класно. З оплати - 16 тис на місяць. Але школа закуповує усі товари, які потрібні для навчання. Ми приходимо в школу з формою, з рюкзаком, все інше - там. Відмінне харчування, 24 на 7 охорона і т.д», - розповів Ткач.

Для своєї доньки Софії Андре Тан обрав французьку школу.

«Вибирали дуже просто школу, тому що Софія ходила до французького дитячого садочка і при ньому є окремо школа. Тому ми просто перейшли з однієї будівлі в іншу. По-перше, там все французькою. І мені подобається, що у них все навчання у розважальній формі», - говорить дизайнер.

З вибором шкільної форми для дочки в дизайнера теж не було проблем – Софія обрала одяг з колекції тата. На думку дизайнера, найважливіше в шкільній формі – це комфорт.

«Зараз діти люблять, коли поєднаний спорт з якимись широкими брюками, щоб зручно було бігати на перервах і т.д. На кожен день багато хто вибирає в українському стилі, вишиванки зі спідничками або брюками. Хлопчиків змусити ходити в піджаках вкрай складно. Тому ми зрозуміли, що ідеальний варіант для сучасного хлопця - це перш за все бомбер. І плюс для школи ми завжди пропонуємо кросівки. Тому що зараз, мені здається, це новий тренд», - поділився Андре Тан на каналі «Україна».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь