Онлайн
Зірки

Цибульська, Анатоліч і Козловський розповіли, як знайти спільну мову з іноземцем

Лілія Ребрик та Анатолій Анатоліч з'ясували, кому знання англійської допомагає уникати знайомства з хлопцями, а хто з артистів навіть весілля веде іспанською.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:41, 1 липня 2021

Наші зірки вивчають іноземні мови так саме активно, як і іноземці вивчають українську, коли потрапляють до нас. У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» ведучі Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч з’ясували, як знання англійської допомагає Jerry Heil уникати знайомства з хлопцями, а хто з артистів навіть весілля веде іспанською.

Співають, танцюють, запалюють на сцені. А дехто з зірок українського шоу-бізнесу знає шлях до сердець закордонних прихильників. Так, наприклад, співачка Оля Цибульська впевнена – у минулому житті була іспанкою.

«Коли я вперше в житті потрапила у Барселону, гуляла там вулицями, мені здалося, що колись я там жила, тільки була Фрідою Кало. Мій чоловік був Хав'єр Бардем, але він не знає про це. Нам було дуже круто! Повернулась у столицю, знайшла педагога, вивчила мову. Вільно читаю, розмовляю, дивлюсь фільми іспанською. І навіть маю досвід проведеного весілля іспанською мовою. Дуже люблю цю культуру!» – поділилась Оля Цибульська в ефірі каналу «Україна». 

Співак Віталій Козловський, хоч і більш зовні схожий на пристрасного іспанця, іспанською – анічичирк. А от у Франції, артист певен – не розгубився б. Бо мова кохання – то його!

«Під час якихось екстремальних моментів знаходяться і згадуються такі слова, про які я навіть не здогадувався, що пам'ятаю і можу їх використовувати під час спілкування», – зізнається Віталій Козловський.

А от якщо жодного слова згадати не вдалось, зірки користуються мовою жестів. Так, ведучий програми «Ранок з Україною» Анатолій Анатоліч, щоб його зрозуміли, застосовує всі свої акторські навички.

«Ми знімали програму «Всюди люди» в Мехіко, де взагалі не розмовляють англійською – вони знають тільки іспанську. Наприклад, замовити їжу – це був цілий квест! Я пояснював: «ко-ко-ко», зображав курку, або «меее» чи «беее», показував, що це за м’ясо», – сміючись, розповів Анатолій Анатоліч.

Щоб уникати будь-яких мовних курйозів, володар головних вусів країни Павло Зібров бере з собою у всі поїздки особистих перекладачів. Артист зізнається – його дружина Марина і донька Діана знають англійську ідеально і завжди допомагають йому. А молода співачка Jerry Heil сама знає англійську і вміє вдало її застосовувати.

«Коли до мене в центрі підходять пікапери і розмовляють англійською, я вдаю, що не розумію їх», – поділилась Jerry Heil у програмі «Ранок з Україною».

Та незважаючи на те, знаєте ви мову країни, до якої подорожуєте, чи ні – завжди і з усіма можна порозумітися!

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь