Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Подорожі

Що варто побачити в Амстердамі: огляд цікавих місць

Куди піти і що подивитися в Амстердамі на вихідних (фото)

14:07, 22 червня 2019

Амстердам

фото: pexels

Амстердам – ​​невелике, але дуже гарне і самобутнє місто. Туристів завжди приваблюють сюди мальовничі канали і мости, своєрідні вулички з вузькими і яскравими будинками, музеї і парки, а також кава, риба, сири і тюльпани. Що варто побачити в Амстердамі, якщо вам пощастило потрапити в столицю Нідерландів? Читайте в нашій статті.

Читайте також
Що подивитися в Лондоні за два дні: ТОП-5 головних місць

Що подивитися в Лондоні за два дні: ТОП-5 головних місць

Що подивитися в Амстердамі: Рейксмузеум

Розпочати знайомство з Амстердамом зокрема і Нідерландами в цілому багато хто рекомендує саме з Рейксмузеуму, який входить до двадцятки найбільш відвідуваних художніх музеїв світу. Тут зібрані полотна не лише голландських майстрів Золотого Століття, але також виставки, присвячені ремеслам і мистецтву. Це одне з найбільш упізнаваних будівель міста. А в 2019 році в музеї представлена ​​експозиція під назвою «All Rembrandts».

Амстердам

фото: pexels

Що відвідати в Амстердамі: канали

Прогулюючись Амстердамом, неможливо обійти стороною його знамениті канали. Адже недарма місто отримало назву Північна Венеція. Воно налічує сотні кілометрів каналів і понад 1,5 тисячі мостів. Всього ж у місті є чотири основні канали, які півкільцями охоплюють Амстердам: Сінгел, Херенграхт, Кейзерсграхт і Принсенграхт. Система амстердамських каналів зарахована до пам'ятників Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Для тих, хто хоче помилуватися старовинними будинками і видами міста з води, доступні різноманітні прогулянки на теплоходах.

Дивіться відео про те, що Амстердам може втратити Квартал червоних ліхтарів:

Що варто побачити в Амстердамі: Музей судноплавства

Амстердам нерозривно пов'язаний із морем, і музей судноплавства саме знайомить туристів із багатою морехідною історією Нідерландів, що нараховує понад 500 років. Тут представлені полотна на морську тематику, карти минулих століть, старовинні глобуси, навігаційні інструменти та зброя. Але головна експозиція музею – звичайно ж, колекція макетів вітрильних і гребних човнів, у тому числі корабель «Амстердам», точна копія судна Ост-Індської компанії.

Амстердам

фото: pexels

Куди піти в Амстердамі: Музей Ван Гога

Цей музей зберігає найбільшу в світі колекцію робіт знаменитого художника Вінсента ван Гога, налічуючи 200 його картин, а також малюнки і листи художника. Крім того тут представлені роботи багатьох його сучасників. Щоб дізнатися більше про творчість знаменитого художника і позбутися стереотипів, відвідайте цікаві тематичні екскурсії, які проводяться в музеї досвідченими гідами.

Амстердам

фото: pexels

Що варто побачити в Амстердамі: квітковий ринок

Не дивуйтеся, але такого ринку ви точно не бачили. По-перше, це одна з головних визначних пам'яток Амстердама, куди прямують туристи. По-друге, це один із найдавніших ринків у країні, тому що нараховує вже понад трьох сотень років. А по-третє, це єдиний у світі плавучий квітковий ринок. Розташований він на баржах на каналі Сінгел. І тут обов'язково варто купити цибулину справжнього голландського тюльпана в якості сувеніру.

Вам також буде цікаво дізнатися, куди поїхати на День Конституції 2019.

Дізнайтеся, куди поїхати влітку на море в Україні: ТОП-3 найкращі напрямки.

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями:
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь