Онлайн
Скоро до школи

Чек-лист для батьків школярів: що потрібно встигнути купити до 1 вересня

Як зібрати дитину в школу: складаємо список необхідних покупок

10:15, 27 серпня 2020

Що купити в школу

фото: unsplash

До початку навчального року залишаються лічені дні, за які потрібно встигнути підготуватися до школи, якщо ви цього ще не зробили. І хоча в Україні продовжено карантин через пандемію коронавірусу, школярі все одно повинні приступити до занять з 1 вересня. А для цього важливо забезпечити їх усім необхідним.

Читай також
В Україні знову продовжили карантин і заборонили в'їзд іноземцям

В Україні знову продовжили карантин і заборонили в'їзд іноземцям

Щоб нічого не забути і не випустити з уваги, ми підготували чек-лист для батьків школярів, завдяки якому ви легко зорієнтуєтесь у найважливіших і необхідних покупках для дітей до школи.

Що потрібно встигнути купити до 1 вересня:

 • шкільна форма або зручний і практичний одяг для занять;
 • змінне взуття і сумка для нього;
 • спортивна форма та взуття;
 • гольфи, шкарпетки, колготи;
 • сумка, портфель або ранець;
 • пляшка для води, термос, ланч-бокс;
 • оновити і привести в порядок робоче місце школяра: письмовий стіл, стілець, полиці, настільну лампу, підставки для ручок і книг, шаблон розкладу уроків;
 • комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон із досить великим екраном, оскільки навчання і в подальшому часто може проходити в режимі онлайн;
 • канцелярія: щоденник, зошити (клітинка, лінія, коса лінія), обкладинки для книг і зошитів, папка для зошитів, ручки, олівці, точилка, маркери, гумки, лінійка, циркуль, транспортир, пенал;
 • товари для творчості: кольорові олівці, фломастери і фарби, пензлики, склянка-непроливайка, альбоми для малювання, нотний зошит, кольоровий папір та картон, папка для праці, ножиці, клей, пластилін, інструменти і дошка для нього;
 • уточнити у вчителя список літератури, підручники, контурні карти, атласи, тематичні зошити;
 • букет учителю на 1 вересня.

Корисні поради, як робити покупки на 1 вересня

Перш ніж вирушати в магазин, уточніть у школі список своїх покупок. Цілком можливо, що частину з них батьківський комітет або школа вже замовили оптом: щоденники, ручки, методичний матеріал, подарунки першокласникам, куди входить корисна канцелярія тощо. Так ви заощадите кошти.

Купуючи щоденник, зошити і папки, віддавайте перевагу легкості товарів. Тверді обкладинки набагато важче за тонкий картон, і кожен зайвий грам виллється к відчутну вагу, але ж дитині доведеться їх часто носити.

Різнокольорові і яскраві сторінки щоденника і зошитів будуть відволікати увагу школяра під час занять. Тому краще вибирати спокійну гаму.

Також зверніть увагу на якість паперу зошитів: він має бути в міру білим, але не сліпучим, із чіткими і не розмитими лініями, щоб не напружувати і не псувати зір.

Обов'язково вибирайте покупки разом із дітьми – їм мають подобатися шкільні товари і речі, якими вони будуть користуватися.

Дізнайтеся, чи підуть школярі до школи 1 вересня 2020 року в Україні.

Також вам буде цікаво, як пояснити дитині, що свята на 1 вересня не буде.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь