Онлайн
Зірки

Була без приданого: Дмитро Ступка прокоментував скандальне інтерв'ю дружини

Логунова поскаржилася, що чоловік не заробляє достатньо грошей.

Даша Харченко Даша Харченко
17:00, 10 лютого 2021

Актор Дмитро Ступка у програмі «Ранок з Україною», яка виходить в будні на каналі «Україна», розповів, що стало причиною його одруження із Поліною Логуновою.

Нещодавно блогерка Поліна Логунова поскаржилася «Зірковому шляху», який виходить у будні на каналі «Україна», що чоловік не заробляє достатньо грошей. І часто фінансову відповідальність за родину бере на себе саме вона. Дмитро Ступка довго не наважувався публічно відреагувати на слова дружини. І от, нарешті, у програмі «Ранок з Україною» актор ексклюзивно прокоментував скандальне інтерв’ю Логунової.

Читай також
Полина Логунова: «Если надо поговорить в эфире о сексе – без проблем»

Полина Логунова: «Если надо поговорить в эфире о сексе – без проблем»

«Просто є одна така проблема у дружини, шо вона хоче все і зразу. Такого не буває. А те, що хочуть зараз дівчата – у тої подружки депутат, у тої будівельник. І вона теж хоче їздити на Бентлі, купляти собі якісь прикраси, діаманти», - поділився на каналі «Україна» Дмитро Ступка.

Окрім того, Дмитро зазначив: нині він працює аж на двох роботах. Але йому все одно не вистачає зароблених грошей. Щоправда, секрет сімейного щастя представник легендарної акторської династії вбачає зовсім в іншому.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Polina Logunova (@polinalogunova)

«Я з нею теж одружився, я вибачаюсь, не було ніякого приданого.Ми прописали її і дитину у бабусі в квартирі. Щоб їй дали посвідку на проживання в Україні. Я її взяв заміж, тому що я її покохав», - говорить актор.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь