Онлайн
Зірки

Буяння фарб: Кеті Перрі прикрасила обкладинку VOGUE Індія

Номер журналу присвячений цінностям, особливу увагу редакція приділила захисту природи.

12:00, 3 січня 2020

Американська співачка Кеті Перрі знялася в яскравій фотосесїї і з'явилася на обкладинці журналу VOGUE India.

На сторінках журналу актриса позує в декількох образах, створених за національними мотивами Індії, зокрема,  з гірляндою з квітів, в яскравих костюмах, намистах з мішури.

INSTAGRAM (@vogueindia)

 

Варто відзначити, що всі образи, які використовувалися співачкою для зйомки, створені індійськими дизайнерами з вторсировини або перероблених матеріалів.

Цією роботою редакція журналу спільно з Перрі і модними експертами хотіли привернути увагу до проблеми забруднення нашої планети.

INSTAGRAM (@katyperry)

 

«Мода ніколи не була так тісно переплетена з реальністю, як сьогодні. Спостерігаючи за сейсмічною зміною цінностей, культури і моралі, ми усвідомлюємо, як ці часи привели до змін в моді. Кліматична криза - це найбільша загроза, з якою ми стикаємося, і вона впливає, крім іншого, на те, як ми одягаємося і що купуємо. Нарешті прийшов час запитати, що ми хочемо, щоб наш одяг говорив про нас», – сказано у вступному слові журналу.

INSTAGRAM (@katyperry)

 

Нагадаємо, що напередодні свят співачка Кеті Перрі продемонструвала оригінальний і яскравий варіант макіяжу, з яскравими стрілками, намальованими в стилі знаменитої карамельної тростини - цукерки, що є символом різдвяних і новорічних свят в США і Європі.

Дивіться сюжет про те, що український режисер Таня Муіньо зняла кліп для Кеті Перрі:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь