Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Будьте уважні! Ім'я ток-шоу «Говорить Україна» використовують аферисти

18:24, 8 травня 2018

На телеканал «Україна» і продакшн IVORY Films, який знімає для каналу соціальне ток-шоу «Говорить Україна», надійшло більше десяти звернень постраждалих від дій шахраїв.

Аферисти, представляючись ім'ям каналу «Україна», пропонують за 3000-5000 грн. стати експертами програми «Говорить Україна». Шахраї обіцяють за цю суму кілька днів проживання в Києві, харчування, рекламу та безпосередньо участь у шоу. Як доказ вони залишають телефон чинного редактора. Багато людей перевіряють інформацію на каналі, але є і більш довірливі громадяни, які відразу ж перераховують гроші на виставлений рахунок.

Телеканал «Україна» і продакшн IVORY Films звертає увагу, що участь героїв та експертів в ток-шоу відбувається виключно на безкоштовній основі. Якщо у вас хтось вимагає гроші або ж ви вже заплатили за участь у шоу – звертайтеся до правоохоронних органів.

Всю актуальну інформацію читайте на офіційному сайті проекту https://govoryt-ukraina.tv/ua/. Там також є кнопка зворотного зв'язку.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь